Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest ★★★

Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest
Szőnyi Garden Hotel Pest BudapestSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest
Szőnyi Garden Hotel Pest BudapestSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest

Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest bemutatkozása

A Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest egyik legszebb kerületében, a zöldövezetéről ismert Zuglóban helyezkedik el. A szálloda 42 szobával várja vendégeit, ezek pótágyakkal együtt akár 90 személyt is fogadni tud egyszerre.

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 5.gyerekekkel járt itt
Sok szallodaban szalltam mar meg korabban, de a Szonyi Garden Hotel Pest (a sajat kategoriajaban! ) a legjobbak kozott van. Kivalo szinvonalu hotelszobak, nagyon finom konyha, fantasztikus wellness kozpont(! ! ! ! ! ) es segitokesz szemelyzet varja a pihenni vagyokat. Bar a szallas nem a kozpontban van, megis kivaloan meg lett oldva a varoskozpont megkozelitese! Elmeny volt itt megszallni. Mindenkinek orommel ajanlom! ! T. B. Norvegiabol
Kiváló 2016. december 4.egyedül járt itt
Remek hely, remek szolgáltatásokkal, kiváló személyzet, csak ajánlani tudom. Ha újra szükségem lesz Pesten szállásra, biztosan a Garden Hotelt fogom választani!
Kiváló 2016. augusztus 4.kollégákkal járt itt
Júniusban teszteltem a Szőnyi Garden Konferenciahotelt és mondhatom, hogy jeles osztályzatot kapott. Már a parkolóban nagy sikere volt Garfieldnak a saját cicának. Házi tó, sziklakert, játszótér a gyerekeknek. Kedves személyzet, kényelmes szobák. A konyhája nagyon jó. Bőséges adagokat hoznak gyorsan, forrón.
Szőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Külső képSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - BelsőSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - BelsőSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - BelsőSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Külső képSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Külső képSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Külső képSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Medence/kertSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Medence/kertSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Medence/kertSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - VendéglátásSzőnyi Garden Hotel Pest Budapest - Medence/kert
Kiváló 2013. június 3.a párjával járt itt
jól éreztük magunkat , kedves emberek , tisztaság , gyönyörű környezet , ízletes étkek , szép kivitelű étlap , bőséges kínálat ! a színek harmonizáltak , a zene kellemes , lágy . a megközelítése kiváló , megfelelő táblák irányítják érthetően az embert .