Hotel Veritas Budapest ★★★

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Veritas Budapest vélemények

2024. február 25.a párjával járt itt
Nagyon közel az Arénához, Metróhoz. Kellemes, tiszta szoba, kevésbé barátságos személyzettel, kielégítő reggelivel. Az előzményekben olvasottak ellentétben meleg a szoba.
Zuhanyzóban a negyediken/! / feljön a lefolyóból és áll a víz fürdés közben! ! ! ! , konnektorok kilógnak a falból, úgy kellett tölteni a telefont! életveszély!
Átlagos 2022. november 3.barátokkal járt itt
3 éve is itt szálltunk meg egy koncert után, gondoltuk most is megfelel. Sajnos érezhetően még lejjebb ment az egyébként sem túl magas színvonal. Nem túl kedves, láthatóan túlterhelt recepciós fogadott minket, aki több ember munkáját próbálta végezni, miközben csúnyán nézett az érkező vendégekre, hogy ők is őt terhelik.
2019. június 26.barátokkal járt itt
A szomszédos arénában tartott koncert napjára vettünk ki itt szobát. A közelsége nagyon vonzóvá tette. Előre kellett fizetni a foglalás árát, amint megérkeztünk. A szoba átlagos, megfelelt az elvárásoknak. A reggeli finom és elég a választék, bár a kávégépből egyrészt legalább kettőt kellene kitenni, mert sorba kellett állni, másrészt más fajtát, mert nem volt a legjobb íze a kávénak.
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Kirándultunk a családdal Budapesten ,ebben a hotelben szálltunk meg ,nagyon jó választás volt . Rendkívüli tisztaság,rendezettség fogadott minket . A személyzet profi ,mindenki tudja dolgát , semmilyen negatívumot nem tudok mondani. A reggeli bőséges , talán többféle felvágott lehetne ,de ez csak apróság !
Családnak nagyon megfelel .
Mindenkinek csak ajánlani tudom .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 4.kollégákkal járt itt
Budapesten bemutatóztunk, ezért szálltunk meg ebben a hotelben és nem is bántuk meg. Elsődlegesen a Hungexpohoz való közelsége miatt választottuk, de ha legközelebb is Budapestre megyünk akkor itt fogunk megszállni, mert nagyon rendezett, tiszta szállás. Az éjszakához tartozó reggelivel teljesen meg voltunk elégedve, ahogy a személyzet kedvességével és rugalmasságával is. A fürdőszobában a hajszárítóért külön "pont jár"! =)