Judit Apartments Budapest Budapest

3,9
a 435 budapesti szállás közül
Apartman

Judit Apartments Budapest Budapest bemutatkozása

A Judit Apartment House a belvároshoz közeli részen, nyugodt és biztonságos környezetben, a Dunaparttól csupán két percre található. Tömegközlekedéssel és autóval egyaránt egyszerűen és könnyen megközelíthető.

3Szolgáltatás
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Judit Apartments Budapest Budapest vélemények

2015. október 15.csoporttal járt itt
Nagyon szépen felújított, felszerelt szobák: hűtő, plazma tv, indukciólapos tűzhely, felszerelt konyha. Kicsit a recepció szétszórt és maga az épület külseje régi, de a szobák belseje tényleg szép. Az elhelyezkedése is optimális, mert a keleti mellett felszállunk a trolira és pont az apartman előtt van a megállóhelye.
2013. március 17.egyedül járt itt
Az épület egy átalakított régi társasház, a régi lift kicsit ijesztő, kisgyerekként lakótelepi voltam, azóta is irtózom az ilyen jellegű házaktól, a ofadó és a lift, a folyosók, lépcsőház barátságosabbá tétele és újítása jobb benyomást tenne az érkezőkre, de a szoba amiben voltam szépen és modernül felújított, tiszta hatású, a mosószer vagy nem tudom mi amit használnak de az egész szoba levegőjében volt valami fura illat, nem olyan kellemetlen, gondolom valami fertőtlenítős szer az ágyanműre, mivel óriási hóvihar volt kint ablakot nem tudtam nyitni és ettől a szokatlan illattól meg nem tudtam rendesen aludni, irritált kicsit.