kriszt24

kriszt24 adatlapja

Regisztráció2015.09.07
Utoljára itt2016.12.06

2015. szeptember 14.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk el az apartmantban, nekünk nagyon megfelelt és semmi gond nem volt. A wifi nem mindig működött, de nem internetezni mentünk így lényegtelen volt számunkra. A szállás adó velünk korrekt volt nagyon. A reggeli bekészítésük nagyon bőséges volt. A Hotel Délibáb wellness fürdője nagyon szépen és elegáns.
Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves és segítőkész. Az ételek minősége kifogástalan és nagyon bőséges, laktató. A belső tér kialakítása nagyon hangulatos és modern. Az ételek hűen tükrözik a névadó műsort. Az italok ára is normális és nem drága. Aki szeretne egy szép csendes vacsorát eltölteni egyedül vagy esetleg párjával, családjával annak csak ajánlani tudom az éttermet.
Átlagos 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Az étterem kinézete és kialakítása nagyon jó, elegáns és szép. A felszolgálók kedvesek, kicsit néha az illemet a tanulók elfelejtik, ha válaszolnak. Az ételek a menüjegyeseknek elegendőek, kicsivel lehetnének többek is. Az itallapot mi kicsit drágának találtuk. Az utószezon miatt már nem sok turista volt azok is inkább menüjegyesek voltak.