Hotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest ★★★★

3,9
a 435 budapesti szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Hotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest
Hotel Nemzeti Budapest - MGallery BudapestHotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest

Hotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest bemutatkozása

Az elegáns Hotel Nemzeti Budapest - MGallery központi fekvésének és meghitt, századfordulós hangulatának köszönhetően üzleti utazók és turisták számára is ideális helyszín. Az üzleti negyed, illetve a város látnivalói könnyen és gyorsan elérhetők, akár tömegközlekedési eszközökkel is.

4Szolgáltatás
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Pünkösd
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Hotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest vélemények

2019. augusztus 26.üzleti partnerrel járt itt
Impozáns épület, kedves személyzet, otthonos és hangulatos szobák. Egy kicsit nekem egy [moderálva - a szerk. ] Soproni hotelre emlékeztetett mind épületileg,mind pedig hangulatilag. Családias feeling, remek és ízletes ételek / reggeli vár az itt pihenőkre. A város zaja kint maradt.
Hotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest - BelsőHotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest - SzobákHotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest - BelsőHotel Nemzeti Budapest - MGallery Budapest - Szobák