Csodaszarvas-szobor Budapest

Csodaszarvas-szobor Budapest
Csodaszarvas-szobor BudapestCsodaszarvas-szobor Budapest
Csodaszarvas-szobor BudapestCsodaszarvas-szobor Budapest

Csodaszarvas-szobor Budapest bemutatkozása

A Magyar Nemzeti Bank Felügyeleti Központ és Pénzmúzeum kertjében 2022. decemberében avatták fel a Csodaszarvas-szobrot.Szőke Gábor Miklós szobrászművész alkotta szobor talapzata 6 méteres, maga a szarvas pedig 5 méter magas.

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Csodaszarvas-szobor Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. december 20.egyedül járt itt
Ha jól érzékelem, Budapest jelenleg egyik legmegosztóbb politikai szobra. Bár nem nagyon találkoztam még véleménnyel, ami ujjongott volna a Csodaszarvason. Elég bizarr. . . a Pénzmúzeum földszintjén-alagsorában, attól függ, hogy a Csaba utca melyik szintjét tekintjük földszintnek, vágtat-robog az "aranyvonat", aranytömbökből kidolgozva.
Csodaszarvas-szobor Budapest - Külső képCsodaszarvas-szobor Budapest - Külső képCsodaszarvas-szobor Budapest - EgyébCsodaszarvas-szobor Budapest - Külső képCsodaszarvas-szobor Budapest - Külső képCsodaszarvas-szobor Budapest - Külső képCsodaszarvas-szobor Budapest - Külső kép