Dózsa népe Budapest

Szobor
Dózsa népe Budapest
Dózsa népe BudapestDózsa népe Budapest

Dózsa népe Budapest bemutatkozása

Kárpáti Anna 1967-es alkotását a Vigyázó Sándor Művelődési Ház bejárata mellett találjátok.

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
2024.12.01-ig
Avar Hotel Mátrafüred

Dózsa népe Budapest vélemények

Átlagos 2023. november 10.egyedül járt itt
Régen, még a nyolcvanas években is a rákoskeresztúri Vigyázó Sándor Művelődési Ház Dózsa György névre hallgatott. A Dózsa népe szobor, vagyis inkább dombormű akkor kerülhetett elé, amikor még a művelődési házat mindenki úgy hívta: "a Dózsa". Valamikor a hatvanas évek végén állították, tükrözi a korszellemet.
Dózsa népe Budapest - EgyébDózsa népe Budapest - EgyébDózsa népe Budapest - Egyéb