Erdélyi Zsuzsanna Budapest

Szobor
Erdélyi Zsuzsanna Budapest
Erdélyi Zsuzsanna BudapestErdélyi Zsuzsanna Budapest

Erdélyi Zsuzsanna Budapest bemutatkozása

Erdélyi Zsuzsannát, avagy a lélek régészének mellszobrát Borbás Márton készítette el. A szobrot a Magyar Zene Háza és a Néprajzi Múzeum közötti sétányon 2023. május 25-én avatták fel.

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.05.02-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter
12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs

Erdélyi Zsuzsanna Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 13.egyedül járt itt
Erdélyi Zsuzsanna néprajztudós szobra hol állhatan jobb helyen, mint az új néprajzi múzeum közelében? Nem is olyan régen avatták. (Még egy hónapja sincs) De mindezen túl nem is volt akárki. A Kossuth-díjas tudós tisztelői szerint a lélek régésze volt. A népi vallásosságot kutatta, a szöveghagyományainkat.
Erdélyi Zsuzsanna Budapest - EgyébErdélyi Zsuzsanna Budapest - EgyébErdélyi Zsuzsanna Budapest - Külső kép