József Attila mellszobor Budapest

József Attila mellszobor Budapest
József Attila mellszobor BudapestJózsef Attila mellszobor Budapest
József Attila mellszobor BudapestJózsef Attila mellszobor Budapest

József Attila mellszobor Budapest bemutatkozása

József Attila alakját a terézvárosi Liszt Ferenc téren találhatjátok, a Zeneakadémia felőli részen. Hogy miért pont itt? József Attila egyik törzshelye, a Japán Kávéház hajdanán a tér közelében helyezkedett el. Gyurcsek Ferenc alkotását 2006-ban emelték fel.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Szilveszter
12.29-01.01.
Oxigén Family Hotel Noszvaj

József Attila mellszobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 25.egyedül járt itt
A Liszt Ferenc téren több szobor is található, híresebbek, látványosabbak, mint ez, de azért emlékezzünk meg róla. Amikor legutóbb arra jártam és a fotókat is készítettem, a parkot éppen rendezték, parkosították, ezért még nem a végleges állapotot mutatta a helyszín.
József Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - Egyéb