József Attila mellszobor Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
417. helyezett
József Attila mellszobor BudapestJózsef Attila mellszobor Budapest
József Attila mellszobor BudapestJózsef Attila mellszobor Budapest
6 fotó

József Attila mellszobor Budapest bemutatkozása

József Attila alakját a terézvárosi Liszt Ferenc téren találhatjátok, a Zeneakadémia felőli részen. Hogy miért pont itt? József Attila egyik törzshelye, a Japán Kávéház hajdanán a tér közelében helyezkedett el. Gyurcsek Ferenc alkotását 2006-ban emelték fel.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
210.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

József Attila mellszobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96900 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 25.egyedül járt itt
A Liszt Ferenc téren több szobor is található, híresebbek, látványosabbak, mint ez, de azért emlékezzünk meg róla. Amikor legutóbb arra jártam és a fotókat is készítettem, a parkot éppen rendezték, parkosították, ezért még nem a végleges állapotot mutatta a helyszín.
Itt fényképeztem:
József Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - EgyébJózsef Attila mellszobor Budapest - Egyéb
Még több kép (2 db) >>