Maci néha sálat hord

Kolodko: Mr. Bean mackója miniszobor BudapestKolodko: Mr. Bean mackója miniszobor Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. március 28.
A Kolodko miniszobrok közül ezt is elég gyakran láthatom, mivel a munkahelyem közelében található. Az 5. kerületben a Harmincad utcában a volt Brit Nagykövetség épületének falán. A követség már évekkel ezelőtt 2017-ben elköltözött, azóta az épület üresen áll, bár az elmúlt időszakban lázas munkálatok zajlanak az épületben, amelynek fogalmam sincs, hogy mi lesz a jövőben a sorsa és a funkciója, minden esetre a Macit egyelőre szerencsére nyugiban hagyták.
2020. novemberben került ki a falra a kis mackó, akire időnként színes sálat is szoktak kötni a rajongók, bevallom, nem pontosan tudom, hogyan csinálták, talán létrával?, mert elég magasan van.
A maci lába alatt látszik, hogy hol volt a Követség irodájának felirata, bár a betűket gondosan leszedték, azért a nyoma egy kicsit mégis megmaradt a márványban.
Kolodko: Mr. Bean mackója miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Mr. Bean mackója miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Mr. Bean mackója miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Mr. Bean mackója miniszobor Budapest - Egyéb

Kolodko: Mr. Bean mackója miniszobor további értékelései

2022.03.28egyedül
Valahogy kiment a fejemből, hogy hol is van ez... persze, persze, tudom, arra, ott... aztán kicsit megváltozott a környék az Erzsébet tér sarkánál, hát elmafláztam egy kicsit... talán megszoktam, hogy a Kolodko szobrok mindig valahol talajszinten keresendők. Vicces lehettem. Lehajoltam és...
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig