Hol vagytok, állatkák?

Kolodko: Noé bárkája miniszobor BudapestKolodko: Noé bárkája miniszobor Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2022. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. március 26.
A Keleti Pályaudvar közelében, a VII. kerületi Bethlen Gábor téren található egyrészt a Status Quo zsinagóga, másrészt az Állatorvostudományi Egyetem. És nem utolsósorban egy állatokkal kapcsolatos Kolodko miniszobor, a Noé bárkája. Egy kis bronz ékszerdoboznak tűnik a zárt testű hajó, állatokat nem látni körülötte. Ezt is 2019 nyarán helyezték ki ide a kis térre, egy mészkő kockára. Ez talán egy kicsit nagyobb, mint a művész többi miniszobra, dehát tudjuk, nagyon sok állatnak kellett benne elférnie.
Az egyik oldalon kis ablakok sorakoznak, a másik oldalon még szabad a beszállás.
Nagyon szép a formája, áramvonalas, igényesen kidolgozott. Ezt is nagyon szerettem!
Kolodko: Noé bárkája miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Noé bárkája miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Noé bárkája miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Noé bárkája miniszobor Budapest - Egyéb

Kolodko: Noé bárkája miniszobor további értékelései

2022.03.25egyedül
Szerettem meg nem is ezt a Bethlen Gábor teret. Valaha idejárta a Bárczira, ha vizsgázni kellett, hát szorultam, de később, amikor már csak néptáncolni jártunk ide, akkor imádtam! És mivel a gyógypedagógusok között sok volt a lány, a szemben lévő állatorvosin meg sok volt inkább a fiú, hát...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló