Újabb kis tünemény

Kolodko: Szurikáta miniszobor BudapestKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 20.
Most, hogy hírét vettem, hogy az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő művész újabb kis figurával ajándékozott meg minket, zord idő ide vagy oda, azonnal elsiettem megnézni. és lám... egy cukorfalat a kis szurikáta! A Klinikák metrómegálló mellett van a Bókay utcában, a klinika oldalkerítésén. Ha nem tudod, hogy mit keresel, alig lehet észrevenni. De ha megtaláltad, csuda szeretnivaló kis tünemény! Ahogy ott áll a kis hátitáskájával... A Szurikáta Alapítvány a Diabéteszes Gyermekekért adta az ötlet alapját, a szobor is ezt támogatja, erre hívja fel a figyelmet a gyermekklinika kerítésén.
Kolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Szurikáta miniszobor Budapest - Egyéb

Kolodko: Szurikáta miniszobor további értékelései

2022.12.05a párjával
Kórház látogatásunk során a nap fénypontja volt megpillantani a kis szobrocskát. Nagyon tetszett!
2022.10.22
Az újabb aranyos állatszobrocska Kolodko Mihály alkotóműhelyéből a VIII. kerületben kapott helyet a Klinikák metrómegálló közelében, a Semmelweis Egyetem I. Számú Gyermekgyógyászati Klinikája (röviden SOTE I. néven ismert) kerítése előtt. Pár héttel ezelőtt készült el és került itt kiállításra....
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.