Aktívan gyarapodik

Kolodko: Trabant miniszobor BudapestKolodko: Trabant miniszobor Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2022. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. április 6.
Kolodko Mihály rendkívül termékeny. Szinte naponta kerül híradásba, hogy valahol új szobrot helyezett el, és ez a rajondók számára igazi fieszta, sorban állnak most is az új mű megtekintésére. Úgy tudom, ez a Trabant a legújabb, bár lehet, hogy mire ezt leírom, más lesz a helyzet. Első nekifutásra nem találtam, vagy 200 méter hosszan átvizsgáltam a rakpart támaszkodó korlátját, már arra is gyanakodtam, hogy ellopták ezt is, de aztán pár villamosmegállóval arrébb új fülest kaptam és visszamentem. Igen, le kell menni a lépcsőn és ott... Felhúzós múltunk jelképe egy játékautó, ami ma már megmosolyogtató, kedves, valaha az élhető lét, az elérhető "luxus" egyik szimbóluma volt. Rajongóknak új zarándokhely, a történelmünk tréfás tükre egy miniszobor-sorozatban.
Kolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Trabant miniszobor Budapest - Külső kép

Kolodko: Trabant miniszobor további értékelései

2022.04.08egyedül
Ez a legújabb Kolodko miniszobor. Most megint beindult a művész aktivitása, az elmúlt hónapban a fővárosban ez már a 3. szobor. Aki szereti a munkáit, annak érdemes bekövetnie a fb oldalát, mert ott mindig szokott híradás lenni kis videófilmek formájában a műhelymunkákról és utána a kihelyezésről...
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
2025.01.05-ig
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló