Papírrepülő szobor Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
424. helyezett
Papírrepülő szobor BudapestPapírrepülő szobor Budapest
Papírrepülő szobor BudapestPapírrepülő szobor Budapest
8 fotó

Papírrepülő szobor Budapest bemutatkozása

A papírrepülőt ábrázoló alkotással Angyal Istvánnak, az 1956-os forradalom szabadságharcosának állítanak emléket. Az alkotást a róla elnevezett parkban tekinthetitek meg. A szobrot 2014 októberben adták át.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Sándor Hotel Pécs
34.900 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel

Papírrepülő szobor Budapest vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
Érdekes 2024. március 28.egyedül járt itt
Ma tettem említést Angyal Istvánról, az emlékművéről a Salkaházi Sára téren. Ez a papírrepülő meg ez a tér is hozzá kapcsolódik. Érdekes, hogy ezt a kis, háromszög alakú teret mi mindennek akarták már elnevezni, volt amikor Elvis Presleynek készült éppen. Most Angyal Istvánról szól ez is, meg a Salkaházi tér is.
Itt fényképeztem:
Papírrepülő szobor Budapest - Külső képPapírrepülő szobor Budapest - EgyébPapírrepülő szobor Budapest - Külső képPapírrepülő szobor Budapest - EgyébPapírrepülő szobor Budapest - EgyébPapírrepülő szobor Budapest - EgyébPapírrepülő szobor Budapest - EgyébPapírrepülő szobor Budapest - Külső kép
Még több kép (5 db) >>