Megbújik valahol

Szilágyi Erzsébet-emlékkút BudapestSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest a térképen

Érdekes 2023. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. május 19.
Szerintem ezt a szobrot vagy díszkutat kevesebben ismerik, mint az előtte-utána lévő Gábor Áron vagy Raoul Wallenberg emlékművet. Egyszerűen eltűnik az árnyékban, a bozótban, az észrevétlenség homályában. De lehet, hogy ez volt a szándék, a romantikus rejtőzködés, Pasaréten amúgy is szerelemséta van, Marcel Carné szerint Párizs a szerelmek városa, úgy látszik nekem meg Pasarét az, minden második sarkon eszembe jut egy név vagy az életemnek egy szivárványa. A kút meg a szikár hajdani nemesasszonyt ábrázolja, a híres hadvezér feleségét, a király anyját. ha élethű, akkor bizony Mátyás kapott néhány pofont kiskorában az erényes hölgytől.
Szilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - EgyébSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - EgyébSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - Külső képSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - Külső képSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - EgyébSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - EgyébSzilágyi Erzsébet-emlékkút Budapest - Külső kép
Hotel Magistern Siófok - Balatoni vakáció
Balatoni vakáció
2024.08.21-ig
Hotel Magistern Siófok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel