Színház szobor Budapest

Színház szobor Budapest
Színház szobor BudapestSzínház szobor Budapest
Színház szobor BudapestSzínház szobor Budapest

Színház szobor Budapest bemutatkozása

A Színház című alkotást 2004. december 28-án avatták fel. A több mint két méteres szobrot sokan Hofi-szoborként emlgetik. A Mikroszkóp Színpad elé elhelyezett alkotás Stremeny Géza munkája.

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Színház szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. február 16.egyedül járt itt
Ez egy zseniális szobor, legalábbis nekem nagyon tetszik, s bár a halál képe is megjelenik bennem, engem mégis mindig mosolyra fakaszt. A Nagymező utcában a Mikroszkóp Színpad bejárata előtti alkotást sokan Hofi Géza szoborként emlegetik, de a hivatalos neve: Színház.
Színház szobor Budapest - EgyébSzínház szobor Budapest - EgyébSzínház szobor Budapest - EgyébSzínház szobor Budapest - EgyébSzínház szobor Budapest - EgyébSzínház szobor Budapest - Egyéb