Szovjet emlékmű Budapest

Szovjet emlékmű Budapest
Szovjet emlékmű BudapestSzovjet emlékmű Budapest
Szovjet emlékmű BudapestSzovjet emlékmű Budapest

Szovjet emlékmű Budapest bemutatkozása

A szovjet emlékmű a kitelepített svábok emlékműve szomszédságában található a XVIII. kerületben.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Royal Club Hotel Visegrád

Szovjet emlékmű Budapest vélemények

2082
Érdekes 2023. március 14.egyedül járt itt
Valójában a kitelepítési emlékmű miatt mentem ki Pestszentimre, hogy megnézzem, hogy Budapest is állított ilyen emlékeztetőt. De bevallom, a szovjet emlékmű ledominálja. Sokkal szembetűnőbb, és nyilvánvalóan ez volt itt előbb. Egyébként - nyilván másnak is feltűnt - elég sok szovjet emlékmű megmaradt a pusztítások után.
Szovjet emlékmű Budapest - Külső képSzovjet emlékmű Budapest - EgyébSzovjet emlékmű Budapest - EgyébSzovjet emlékmű Budapest - Külső képSzovjet emlékmű Budapest - EgyébSzovjet emlékmű Budapest - EgyébSzovjet emlékmű Budapest - EgyébSzovjet emlékmű Budapest - Külső kép