Turul szobor Budapest

Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Turul szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 700 városban járt márFelfedező - 2267 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43713 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 24.egyedül járt itt
Igen, ez az, a hírhedt. . . sok turul szobor van az országban, Budapesten is több, de akármerre jár az ember falvakban, városokban, sokkal több turul tárogatja már a szárnyát a köztereken, mint amennyi Romulus és Remus farkas alatt ül Romániában. De az összes többi nem kavart ekkora vihart, mint ez. Először is, ha jól tudom, engedély nélkül épült.
Turul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső képTurul szobor Budapest - Külső kép