Ülő nő Budapest

Ülő nő Budapest
Ülő nő BudapestÜlő nő Budapest
Ülő nő BudapestÜlő nő Budapest

Ülő nő Budapest bemutatkozása

A Szakorvosi Rendelő épülete előtt áll az alkotás, melyet Kiss Kovács Gyula készített 1967-ben.

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Ülő nő Budapest vélemények

2082
Érdekes 2023. március 9.egyedül járt itt
Ott mászkáltam a sarkon, és meg is találtam ezt a monumentális nőt Budafokon, a rendelő sarkánál. 1967. Na, akkor voltak ilyen köztéri nők, meg ilyen alkotások. Hátulról érkeztem, olyan, mint egy váza, tekintélyes tompora van, de nem áll neki rosszul, inkább olyan atavisztikusan termékeny.
Ülő nő Budapest - Külső képÜlő nő Budapest - EgyébÜlő nő Budapest - Külső képÜlő nő Budapest - Külső képÜlő nő Budapest - EgyébÜlő nő Budapest - Egyéb