Mit rejt a háztömb?

Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség BudapestMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest a térképen

Érdekes 2021. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. november 19.
Kívülről nem nagyon látszik semmi, csak egy tábla a kapu mellett, ha figyelsz. Meg, ha egyáltalán érdekel. Én figyeltem és érdekelt is. Neten megnéztem, hát, csütörtökönként van nyílt nap, délután meg lehet látogatni a helyet laikusoknak, idegeneknek is. El is mentem. És valóban, a háztömb belsejében él egy buddhista templom, azaz egy szentély. Szélparipák is lobognának, ha nem lenne mélyen, szélvédett helyen. Sok érdekes meglepetést tartogat a város, a házak izgalmas helyeket rejtegetnek, takarnak el, ez is közéjük tartozik. Van bizonyos spirituális érdeklődésem mindenféle vallás iránt, a buddhisták meg még ráadásul szimpatikusak is, szerethető, békés tanaik vannak, nem irányulnak mások ellen. Egy laza órás beszélgetés teázás közben Koppány Lámával, a lelki vezetővel. Jó volt ez is. A világról, a buddhizmusról, a céljairól általában. azután részt vettem a lelki gyakorlaton, bizonyos dolgokat megtanultam a helyi viselkedési szabályokról is. Jól is esett. Azt képzelem, hogy máskor is visszajövök.
Magyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - EgyébMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - EgyébMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - BelsőMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - EgyébMagyarországi Drukpa Kagyü Buddhista Közösség Budapest - Egyéb
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig