Angkor Wat derékig vízben

Aquaworld Resort Élményfürdő Budapest BudapestAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest a térképen

Érdekes 2022. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. január 2.
Bár mi is budapestiek vagyunk és szeretjük a fürdőket, a vizes programokat, mégis most jártunk itt első alkalommal. Azt tudtuk, hogy nem lesz olcsó a program, 1 felnőtt és 3 gyerek több mint 17.000 Ft-ért léphetett be, igaz, egész napra, időkorlát nélkül. A parkolásért nem kellett fizetni, de a parkoló dugig volt, bár nagy befogadó képességű. A fürdő mellett szálloda is működik, a parkolójuk közös. Belépés kizárólag védettségi igazolvánnyal lehetséges (18 év alatt nem kértek, csak a felnőttektől). Köntöst, törölközőt lehet helyben is bérelni.
Karszalagot kaptunk, ezzel lehetett a szekrényeket nyitni, illetve fizetni az étkezdében.
A gyerekek a szaunavilágba nem léphettek be, így számomra is kimaradt ez a program, de a többi élmény kárpótolt. Ágyat nagyon nehéz volt találni, pedig rengeteg van belőle, de jó magyar szokás szerint itt is egész napra foglalnak dupla mennyiséget, mint amire valóban szükségük van az embereknek.
WC-ből legalábbis a női szakaszban kevés volt, sorban kellett állni minden alkalommal.
A hajszárítók alkalmatlanok a szárításra és ezekből is kevés van, nincs előttük tükör, polc.
A csúszdák közül többet is kipróbáltunk, bár a toronyban lévő kamikaze, fekete lyuk és szivárvány eléréséhez sokat kellett lépcsőzni, lift nincs. Egyes csúszdákat fánkkal (szimpla, dupla), másikat gumiszőnyeggel lehet használni. A fánkokra folyamatosan várni kellett, kézről kézre járt a vendégek között.
A folyosók nagyon csúszósak, vigyázni kell.
A belső tér, a dekoráció pazar, a díszletek Angkor Wat templomait, szobrait idézik. A mennyezet egy hatalmas rácsos-sugaras nap, vagy legalábbis engem erre emlékeztetett. Van függőhíd is, ami azonban veszélyesen csúszós.
Van hullámfürdő, vízi aerobik, családi csúszda, úszómedence, sodró folyó és a már említett csúszdák, a hagymát még nem említettem. Van kinti medence is. Szerintem a víz hőmérséklet rendben volt, a kinti elég meleg, és bent is van egy meleg. Talán a hullámfürdő lehetett volna pár fokkal melegebb.
A kisebb gyerekeknek külön részt alakítottak ki, 2 kisebb csúszdával.
Összességében nagyon jól felszerelt, szép és modern fürdő, sok élmény-elemmel, de drágán.
Aquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - EgyébAquaworld Resort Élményfürdő Budapest Budapest - Egyéb

Aquaworld Resort Élményfürdő Budapest további értékelései

2023.09.28gyerekekkel
Nagyon sok helyen jártam már élményfürdőben. Kevésbé színvonalasabb helyeken is minta a Budapesti Aquaworld de ahol ilyen sok csúszda volt ott szinte kivétel nélkül volt lift a csúzdákhoz vezető lépcső mellett. Pl a szegeden [moderálva -a szerk.] is van lift pedig az ott lévő csúzdákhoz nem kell...
2023.08.28gyerekekkel
Szállodavendégként voltunk a fürdőben. Ez így kényelmes volt. A fürdő olyan mint a képeken. Nagyon látványos. Sok a csúszda, rengeteg az ember, kígyóznak a sorok. Sokféle/ fajta szauna van a szaunavilágban. Viszont a tisztaság enyhén szólva is kritikán aluli. A csúszdákhoz vezető lépcsőház...
2023.07.16gyerekekkel
Sok-sok éve járunk ide alkalmanként egy napot pihenni, fürdeni. Legutóbb tegnap. Először volt olyan érzésem, hogy sokkal több embert engednek be, mint ami kényelmes lenne. Esküszöm, talán az öltözőszekrények közötti hely is keskenyebb lett. Jó kis napot töltöttünk el, de!: Az amúgy talán kb...
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton