Bujáki falkép Buják

Bujáki falkép Buják
Bujáki falkép BujákBujáki falkép Buják
Bujáki falkép BujákBujáki falkép Buják

Bujáki falkép Buják bemutatkozása

A bujáki Szent Márton templom közelében találjuk meg a Bujáki falképet.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bujáki falkép Buják vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 2.a párjával járt itt
Kétségtelen, hogy ez a falra festett kép, ami szerintem Buják legjobb látnivalója, kenterbe veri a Hősök terén vagy templomkertben szanaszét pakolt szobrokat, szerintem ezt a bujákiak is érzik, ezért tették a nagy BUJÁK feliratot ez elé a festmény elé. Egyébként a zavaros templomkerttől kb.
Bujáki falkép Buják - EgyébBujáki falkép Buják - Külső képBujáki falkép Buják - EgyébBujáki falkép Buják - EgyébBujáki falkép Buják - Egyéb