Buddha Bár Bük, Bükfürdő

Így is ismerheted: Hotel Caramell Buddha Bár
3,2
a 19 büki, bükfürdői étterem közül
kávézó - kávéház, koktél bár, bár
Buddha Bár Bük, Bükfürdő
Buddha Bár Bük, BükfürdőBuddha Bár Bük, Bükfürdő

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Buddha Bár Bük, Bükfürdő vélemények

2019. október 12.a párjával járt itt
A Hotel minden része nagyon ízlésesen berendezett, nem kivétel ez alól a bár rész sem! ! A délutáni süti kínálatkor mi is mindig odamentünk, nekem például ez külön tetszett az ott tartózkodásunk alatt. Még a sarokban lévő sakkozást is kipróbáltuk :) Kipróbáltunk 1-2 italt itt, amit aztán a szobaszámlához irattunk.
Buddha Bár Bük, Bükfürdő - BelsőBuddha Bár Bük, Bükfürdő - Belső
Gyenge 2018. szeptember 17.a párjával járt itt
A Buddha bár a recepcióval egy légtérben működik. Néhány kerek kisasztal székekkel, valahogy egybeolvad a helyiség többféle funkciója. Délután itt látják vendégül a a ház vendégeit egy szelet sütire. Persze nap közben is tartózkodik egy fiatalember a pult mögött.
Buddha Bár Bük, Bükfürdő - Belső