Rigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő

4,7
a 19 büki, bükfürdői étterem közül
szálláshely étterme, reggeliző
Rigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő
Rigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, BükfürdőRigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Rigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2017. szeptember 23.barátokkal járt itt
2017. szeptember 22-én a Büki Caramell szállóba szólt a beutalónk, és míg a szobára vártunk be néztünk a városba, és így találtunk rá erre a remek étteremre. Ebédelni mentünk és gulyáslevest kértünk egy pohár sörrel. A pincér azonnal jött, és 5 percen belül a gőzölgő leves előttünk volt.
Rigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő - Külső képRigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő - EgyébRigótanya Relax & Wellness Étterme Bük, Bükfürdő - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2016. április 25.gyerekekkel járt itt
Jó pár évvel ezelőtt jártunk itt, és kellemes emlékeink voltak a helyről, így újra kipróbáltuk az éttermet. Hangulatos nádfedeles épület, szolgálatkész, udvarias felszolgáló, mint régen is. Leveseket (tyúkhúsleves gazdagon és málnakrémleves), valamint egy alap tálat kóstoltunk (rántott hús, bundázott csirke, rántott sajt hasábbal, savanyúságokkal), és nem választottunk rosszul!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. február 19.a párjával járt itt
A kiszolgálás és az ételek megfelelőek,a hangulata a régies csárda stílussal visszarepít az időben! Legutóbb sajnos nem volt a legjobb idő,de volt amikor a kerthelységet használtuk,és nagyon kellemes volt. Finom levesek,és a főételek variációja megfelelő "élményhez" juttat mindenkit.