Alice Csiba: Nagyon hangulatos este volt! - Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő

Nagyon hangulatos este volt!

2017. áprilisban járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Az apartmanhoz közel volt ahol megszalltunk, nagyon szep hely tenyleg gyönyörü fa butorzattal, nagyon szep a terasz is, csak sajnos meg nem lehetett kint ülni. Setaltunk a parommal es hangulatos zene szürödött ki, igy hat bementünk. Kedves pincerek fogadtak bennünket, igaz nem vacsoraztunk mert mar tul voltunk rajta, hangulatos szamokat jatszott a zenesz, es meg tancoltunk is. Legközelebb ha Bükre megyünk ide visszaterünk. Ajanlom masoknak is akik kellemes zene mellett szeretnek a vacsorat elfogyasztani.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Alice Csiba felhasználót?    Igen

9740 Bük, Bükfürdô
Thermál körút 1.

2019. április 14.
2019.04.12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől.Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra.A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont...