Ha All Inclusive kell

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürd?Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürd? a térképen

2017. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 16.
Mivel nyereményvoucherrel mentünk, elképzelhető, hogy ezért kaptunk nem túl igényes szobát. Értem ez alatt, hogy a festékek és a bútorok is elég kopottak voltak. Bár tényleg ez a legkevesebb számomra.

Mindenki írja, milyen kedves a személyzet - valóban. Egy kivétel volt, aki az unott 20-as srác-kategória. Akkor is állandóan el akarta vinni a tányéromat, amikor keresztbe álltak az evőeszközök. Úgy vidította fel magát, hogy még "be is szólt" nekem, mondván, -" vicc volt.". Számomra nem volt jó vicc .

Az étkek fantasztikusak, bőségesek. Nekem nem tűnt kevésnek az italválaszték. A fagyi elég jeges, de a sütik ( nem tudom, h a torták is tán ) helyben sütöttek!!!!!! Isteniek !
Bár az étterem elég szűkös telt háznál.

A wellness kívül szinte tökéletes, belül furcsa a jacuzziban lévő buborékmegoldás....a többi nagyon jó.
Személyzet:
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:

Danubius Health Spa Resort Bük további értékelései

2023.10.01családjával
Szuper volt..visszamennék..csak ajánlani tudom mindenkinek... remélem lesz még esélyem odamenni...lenne még időm..programokat kiprobalni
2023.08.22barátokkal
Számomra Magyarországon az első.Minden évben többször elmegyek pár napra.Minden egy helyen Kényelem luxus buli pihenés
2022.08.27a párjával
Megérkezésünkkor a recepciós kedvesen fogadott és mivel nem jártunk még itt tájékoztatott a szálloda szolgáltatásairól. Superior erkélyes szobát kaptunk. Az all inclusive ellátás keretében finom ételeket kóstolhattunk. A bőséges reggeli, ebéd és vacsora mellett voltak délutáni snack ételek is ....
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig