Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő ★★★★

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Caramell Premium Resort Bük, BükfürdőCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Caramell Premium Resort Bük, BükfürdőCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Caramell az ország első holisztikus gyógy- és wellness szállodája. A feng shui elvei alapján energetizált ház felkészült szakembergárdával, különleges belső építészeti megoldásokkal, valamint a legújabb és legmodernebb külső-belső felszereltséggel várja kedves vendégeit.

A Caramell Premium Resort legnépszerűbb csomagjai

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Min. 2 éjszakás ajánlat
Min. 2 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő vélemények

Átlagos 2021. október 30.a párjával járt itt
A szobában apró javitások sokasága szükséges:
- tapéta javitás
- Fürdőszoba mennyezet javitása
- mosdó kagyló cseréje, mert repedt
* Beépitett szekrény tolóajtaja erősen elvetemedett, mozditani nehézkes
Átlagos 2021. október 28.gyerekekkel járt itt
A épületben volt a szobánk. Szobában a függöny szakadt volt, pótágy gyermekem alatt szétesett mikor összeraktam látszott nem ez volt az első eset. Zuhanyban a víz alig akart lefolyni. Tusolóban víz nyomás alig volt. Fürdőben a bukó ablak azt hittem kiesik valami gond van a zsanérral. Nagyobbik gyógyvizes medence nem volt teljesen feltölve.
2021. október 23.a párjával járt itt
Az étkezés, wellnesz kiváló, a személyzet kedves. Az esti szórakoztatás nincs megoldva, a környéken nincs semmi lehetőség erre. A babaúszás miatt csütörtökön az élménymedence délig nem használható. A zene nem illik a szálloda hangulatához és a vendégek igényeihez. ( Szomorú vasárnap…stb) Kellemes hely azok számára, akik nyugalomra vágynak.
Kiváló 2021. október 18.a párjával járt itt
Fantasztikus hely, kedves fiatalos csapat segítőkész személyzet egytől egyig. Isteni finom és változatos ételek, a wellness kiváló minőségű. Idős és fiatal egyaránt megtalálhatja a magának való hőfokú vizet. A szoba tiszta nagy és ami számunkra fontos a fürdőszoba zuhanyzós és tágas
Kiváló 2021. október 2.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett a szállodában. A személyzet nagyon kedves volt. Finomak voltak az ételek, Nagy örömünkre az A épületben kaptunk szobát, mely mindenhez közel volt. A szoba valamint a szálloda is az igényeinknek megfelelő volt. Máskor is szívesen töltenénk itt pár napot. Örülünk, hogy választásunk épp erre a szállodára esett.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - EgyébCaramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Egyéb
2021. szeptember 28.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk ebben a szállodában. Az első alkalomhoz képest némi csalódás ért bennünket. A szobánk most a főépületben volt, a szálloda előtt lévő útra nézett a teraszunk. Napközben keveset voltunk a szobában, így az út zaja nem zavart annyira bennünket, szerencsére éjjel sem volt nagy forgalom.
2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Szeptember 10-12-ig töltöttünk el 2 éjszakát másodszorra a Caramellben. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. 2. emeleti medencére néző, standard erkélyes szobát kaptunk. Az ágy kényelmes volt. A nyárias melegben még volt lehetőségünk a kinti medencében is csobbanni. A gyerek mentes termál rész igényesen kialakított.
Átlagos 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
A szobában a klímából hangosan csöpögött a víz, és tiszta víz lett minden. Hajnalban lementünk szólni, hogy nem jó, nem tudunk emiatt aludni. A személyzet csak röhögcsélt, nagy nehezen hívtak egy szerelőt és még tőle kértek bocsánatot (! ! ! ), hogy felkeltették, tőlünk vendégektől meg nem, akik az elszenvedői voltak az egésznek.
Kiváló 2021. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Szuper luxi és trendi szálloda! Imádták a gyerekek és mi is. Az ételekből kicsit többfélét is adhattak volna de miden finom volt. A wellness szuper volt.
2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Érkezéskor kedves recepciós személyzet, a Hotel stílusa szép, kedves hangulatú, a wellness-nél sincs gond. (Kivétel a szobrok tisztasága, 4napot voltunk, és ugyan olyan pókháló volt mindennap) tisztaságra jobban kéne figyelni. A szauna szeánszok naggyon jók, jó hangulatú, és hozzáértő személyzet.
Caramell Premium Resort válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük a részletes értékelést, az Önök javaslatai által tud szállodánk fejlődni és minél magasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtani a maximális kikapcsolódás biztosítása érdekében!

Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2021. augusztus 30., Enzsöl Tímea, Caramell Premium Resort
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőEurópa út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda