Páros wellness Bükfürdőn.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd?Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? a térképen

Kiváló 2017. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. április 19.
Most voltunk a vőlegényemmel először a szállodában, és remélem, nem utoljára, mert ez a
pár nap tökéletesre sikerült.Már voltunk eddig is több szállodában, de az all inklusive
ellátás a legjobb megoldásnak bizonyult.A hotel modern épület, körbe meseszép tavak, erdők, füves golfpályák. Belül is több étterem van,és bár szép terasz résszel.A szobák is jól felszereltek,a matrac kényelmes, az alvás nagyon pihentető volt.A wellness is nagyon sok jó szolgáltatást nyújt,a szauna részlegeit többször végigjártam.
Az ételek igényesen és finoman voltak elkészítve, a választék bőséges volt. Többféle programokat is szerveztek kicsiknek, és felnőtteknek is, tényleg mindenki azon volt hogy a vendég maximálisan jól érezze magát,külön köszönet érte a szálloda minden egyes dolgozójának.Ezt a helyet csak ajánlani tudom mindenkinek.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Greenfield Hotel Golf & Spa további értékelései

2023.10.24gyerekekkel
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Kisebb negatívok voltak. Egyik, hogy a hőfokon nem lehetet állítani a szobában központi irányítás volt. Ez miatt nagyon meleg volt. De orvosoltuk nyitva volt az ablak egész nap. :) a másik zavaró tényező, hogy az ágyban két matrac volt és közepén...
2023.08.25
Imádjuk a hotelt évek óta . Gyönyörű táj,igényes környezet.Kedves személyzet,finom ételek.Luxus és pompa
2023.08.12gyerekekkel
Az esős, hideg idő ellenére egyáltalán nem unatkozott a család egyik tagja sem! Az ételek, a szoba és a wellness részleg tökéletes volt. Ez lesz a törzshelyünk, ahol rendszeresen kipihenjük magunkat, a család többi tagjával és a barátainkkal együtt!! Mégegyszer köszönjük az élményeket

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat