Mészárosné Gyöngyi

Mészárosné Gyöngyi adatlapja

Regisztráció2017.04.19
Utoljára itt2017.06.05

Átlagos 2017. június 5.a párjával járt itt
A hely nagyon tetszett,már többször beütünk ide egy egy koktélra,üdítőre. A kiszolgálásra nem volt panasz,a pincér udvarias,barátságos volt. Ellenben a koktél amit kértünk,teljesen más ízű volt a megszokottól. Egyszerű gyümölcslé ízt kaptunk a megszokott finom koktélunk helyett. Mikor ezt szóvá tettük,a pincér szabadkozott,hogy nem ő tehet róla.
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt és mindig ugyanaz a hangulat fogad minket,nagyon tetszenek a kiülős kényelmes kanapék. A kiszolgálás is gyors és udvarias. Finom a kapuccínójuk , legutóbb azt ittunk csipetnyi fahéjjal. Az árak is elfogadhatóak,megfelel a hely színvonalához. Ezt a helyet én is ajánlanám másoknak,ide mi is visszatérünk hamarosan újra.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Most voltunk a vőlegényemmel először a szállodában, és remélem, nem utoljára, mert ez a
pár nap tökéletesre sikerült. Már voltunk eddig is több szállodában, de az all inklusive
ellátás a legjobb megoldásnak bizonyult. A hotel modern épület, körbe meseszép tavak, erdők, füves golfpályák. Belül is több étterem van,és bár szép terasz résszel.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Tisztelt Mészáros Istvánné!

Igazi öröm volt bejegyzését olvasni. Nagy boldogság számunkra, hogy ennyire elégedettek voltak nemcsak szállodánkkal és annak szolgáltatásaival, hanem a környezettel is. Szívből reméljük, hogy nem ez volt az utolsó látogatás és a jövőben is megtisztelnek minket bizalmukkal.
2017. május 1., , Greenfield Hotel Golf & Spa