expert: Soft all inclusive + esti bulihangulat - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Soft all inclusive + esti bulihangulat

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor.
Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt rájöttem, hogy tulajdonképpen jobban jártunk így. Minden étkezésnél, ebédnél is bőséges a választék, látványos és finom volt minden. Délutánonként gyümölcsöt, süteményt és kávét/teát/gyümölcslevet lehetett korlátlanul fogyasztani az étteremben, este sörrel és borral kiegészítve.

A szobánk nem túl nagy, de mindennel felszerelt és tágas fürdőszobával rendelkezett, gyönyörű kilátás nyílt a tájra az erkélyről.
A wellness részlegen egy nagy élménymedence, egy gyermekpancsoló, egy kültéri medence, egy úszómedence és két gyógyvizes medence található. A szaunavilág 16 éven felüli, egy kabin kivételével fürdőruha nélküli. Itt finn szaunák, bioszauna, infraszauna, gőzkabin, gyógynövényes kabin, tepidárium és sókamra van.

A wellnessbárban is érvényes a korlátlan fogyasztás ásványvízre, gyümölcslére és kávéra.
A bárnak van kültéri része is, ide nagyon jól esett kiülni délután és este is, szép a kilátás, jó a hangulat. Esténként a hallban élőzene volt, méghozzá olyan fergeteges, hogy kívül-belül tiszta bulihangulat volt :) Ilyen sok embert és ilyen hangulatot még nem tapasztaltunk sehol. A személyzet mindenhol kedves és figyelmes.

Nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszajönnénk bármikor.

Szeretnéd követni expert felhasználót?    Igen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. szeptember 30.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű környezet, kilátás a golfpályára és a kis tavakra. Ötletes a kivilágított erdőrészlet. A szuperior szobák kényelmesek voltak. A fürdő és szauna is jó volt, de sajnos meg sem közelíti az Ausztriában megszokott hangulatot.

2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.

2019. szeptember 7.
Minden remek volt és pihentető. Biztonságban éreztük magunkat. Az étkeztetés fenomenális. A fürdő nagyszerű nem vágytunk sehova. Segített a beteg lábaimon is. Mivel messziről jöttünk jó lett volna zárásként az ebéd, vagy lehet hogy benne is volna? Gratulálunk az üzemeltetőnek, a személyzetnek.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2019-12-21
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 23.418,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-03
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 36.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-21 - 2020-01-03