Malomtanya Vendéglő Bükkábrány

444. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

Malomtanya Vendéglő Bükkábrány vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpártúra után érkeztünk. Gondoltuk, hogy a fárasztó tekerés után "lazulunk" egy kicsit. Kb félház volt. A felszolgálónő egyedül dolgozott. Az étterem vonalas telefonja egyfolytában csengett, de soha senki nem vette fel, ezért elég zavaró volt az állandó hangos csörgés. Elég furcsa a felszolgáló viszonya a "vendéghez". Olyan mintha meg lenne sértődve, hogy bemegyünk.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Majdnem sikerült felismerniük, hogy mi vagyunk a vendégek. Kicsit sokáig tartott. Az egy felszolgáló kevés ehhez az étteremhez, mert meglepő módon voltak más vendégek is. Babgulyást rendelt a párom, sima gulyást kapott sertéshúsból. Egy üveg ásványvízet kértünk kettőt kaptunk. Mátrai borzas inkább volt borzalmas, mint borzas a túlsütés miatt .

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Szólni kellett, hogy kiszolgáljanak. A hamutál az asztalon tele, miután kértük sem kaptunk tisztát, vagy legalább üreset. Koszos étlap, mellékhelyiség, a pincér ruházata legfeljebb egy sarki kocsma pultjába illene, pocsék modor. Az ételt nem tudtuk megenni. Ócska alapanyagok, a borzaska használt, halas olajban volt kisütve, így romlotthal mellékíze volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Rendkívül gyenge, még az egy csillag is túl sok. A ropogós pisztráng névre hallgató ételt félig nyersen kaptam, a közepe hideg volt és majdnem fagyos. A petrezselymes krumpli helyett sós vízben főtt kruplit szolgáltak fel, szárított petrezselyemmel díszítve. Még egy pici vajjal sem locsolták meg. Óriási csalódás, ízetlen, vacak étel volt.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25.
Először februárban véletlenül mentünk ide a párommal. Üdülésből tartottunk hazafelé Miskolcra, amikor megpillantottuk a vendéglőt és bementünk egy vacsorára. Sokan voltak, de azért jutott hely nekünk is. Nagyon jól főz a szakács, udvarias, figyelmes a kiszolgálás. Tiszta és kellemes hangulatú az étterem. Arról meg nem is beszélve, hogy nagyon korrekt árakat alkalmaznak.

Legnépszerűbb csomagok Bükkábrányban és környékén
Csillagtúra Panzió
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2020.10.25.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.11.

Szállodák Bükkábrány környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Bükkábrány
Szent István Hotel Bükkábrány
Panoráma Hotel Noszvaj Bükkábrány
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Malomtanya Vendéglő BükkábrányX