topmar
3 fotó

topmar adatlapja

28Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2015.11.10
Utoljára itt2022.06.10

Néhány kiemelt értékelés

2021. október 16.barátokkal járt itt
Gyakran jártunk erre a helyre. Nagyon sok családi ünnepet ide szerveztünk. Az esküvői ebédet is itt tartottuk meg, amiért egy meghívót kaptunk ajándékba, 2 személy részére, amit egy év múlva lehetne felhasználni. Ez nagyon szép gesztus volt a Trófea vezetőség részéről.
Kiváló 2022. április 22.gyerekekkel járt itt
Most jártam először ezen a helyen. Egy kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, hiszen a családomat is meghívtam és egy ismeretlen helyet választottama húsvéti ünnepek eltöltéséhez. Nagyon tetszett a szálloda. Minden rendben volt a szobákban, az étteremben. A tulajdonos és az egész személyzet hihetetlenül kedvesek, segítőkészek.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Szörnyű 2017. március 14.a párjával járt itt
Katasztrófa ez a (miért is)4 csillagos apartmanház. Ajándékba kaptunk egy welnes csomagot,ami ebbe az apartmanházba szólt. Megérkezés előtti napon emailben érdeklődtek, hogy mikor érkezünk és átküldtek egy étlapot , hogy vacsorát rendelhetünk . Kedves gesztusnak tünt részükről. Itt mellékelem az üzenetet. " Kedves Mária!
2Személyzet
1Tisztaság