REMI: Nem első alkalommal voltunk, de biztosan visszatérünk. - Tequila Panzió Bükkszék

Tequila Panzió Bükkszék értékelése
3. helyezett a 8 bükkszéki szállás közül

Nem első alkalommal voltunk, de biztosan visszatérünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem első alkalommal töltöttünk pár napot a panzióban és tudom, hogy visszatérünk. Tisztaság, kényelmes alvási lehetőség, minden szobához nagyméretű hűtő, wifi, síkképernyős tv, nagyon jól felszerelt konyha. Nagy előnye, hogy a fürdő mellett van. Kedves vendégnek érezheti magát mindenki. A vendéglátók igazi vendéglátók, bármikor lehet keresni őket, ha valami kérés van. Sokfelé jártunk már, és ez a hely előkelő helyet foglal el a rangsorban. Szívesen ajánlom ezt a szállást bárkinek.

Személyzet:

Szeretnéd követni REMI felhasználót?    Igen

3335 Bükkszék
Fürdő út 10.

2020. július 31.
A lefoglalt visszajelzett szállást nem biztosították, átirányítottak egy másik szálláshelyre, a panzión kívül. Ez csak a helyszínen derült ki, miután érkezésünkkor a panzió ajtaja zárva volt, s mi hívtuk fel őket. Állítólag a helyszínen lévő csoport kérte őket, hogy rajtuk kívül mást nem...