REMI
Országjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

REMI adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2014.07.06
Utoljára itt2020.01.12

Gyenge 2015. február 6.a párjával járt itt
Nem tudtam megszeretni. Szeretek szaunázni olyan helyen, ahol kulturált körülmények között át lehet öltözni, le lehet zuhanyozni a méregtelenítés után. Itt ezekre nincs mód. Nincs homokóra az időt csak saccolni lehet. Az utcára kell kimenni csak úgy lehet megközelíteni, ami nagyon kellemetlen.
2014. július 6.a párjával járt itt
Még nem jártam a hotelben, de remélem, hogy visszajutok hozzájuk. Az épület nem a legmodernebb építésű, ennek ellenére mindent megtesznek ennek ellensúlyozására. Közvetlenül a Balaton partján van, ami játszótérrel is párosul, ez nagy előny. Programok minden nap vannak. Tetszett, hogy van fényterápia, szauna.
Felhasználó fényképei:
Hotel Aranypart Siófok - Hotel Aranypart Siófok - Hotel Aranypart Siófok -
2018. június 23.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk Csongrádon. Véletlenül esett a választás a Fortuna Panzióra, ami jó döntésnek bizonyult. Csend, madárcsicsergős reggelek, kényelmes alvási lehetőséggel. Tisztaság rendben. Alapfelszereltség minden helyiségben a klíma, ami a nagy melegben nagyon kellemes hőfokot biztosít. Síkképernyős tv, hűtőszekrény a szobákban.
Felhasználó fényképei:
Panoráma Szálláshely Csongrád - Panoráma Szálláshely Csongrád - Panoráma Szálláshely Csongrád -