Bükkszékfürdő Strandfürdő Bükkszék

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Bükkszékfürdő Strandfürdő Bükkszék vélemények

Időpazarlás 2023. június 12.a párjával járt itt
Június 11-én, a kinti medencéket nem lehet használni, külső rész lezárva. Természetesen ez sehol sincs megemlítve. A pénztáros hölgy nem segítőkész, unottan végzi a munkáját. Mikor kezdődik náluk a szezon? Augusztusban? Soha többet a közelükbe sem.
Időpazarlás 2022. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Az úszómedence, a gyermekmedence nem üzemel, egyetlen kinti zuhanyzó sem üzemel. Nincs jelezve a honlapon!
Napágy kevés és hibás/törött. Mindez 8.000ft/4óra/2f.1 gy.
A vendégek panaszaival egyáltalán nem foglalkoznak.
Egy valami tartja magát, az árak piaci szintű emelkedése. 2022/ 08/25
Bükkszékfürdő Strandfürdő Bükkszék - EgyébBükkszékfürdő Strandfürdő Bükkszék - EgyébBükkszékfürdő Strandfürdő Bükkszék - Egyéb
Kihagyható 2019. július 1.gyerekekkel járt itt
Június 30. -án voltunk itt 3 gyerekkel,az haggyán hogy a belépő 13300 ft volt és ezen felül még ha akarjuk a nagy csúszdát használni gyerekenként + 1000ft a jegy,de az hogy napközben a 3 csúszdát is lezárják mert nem elég a víznyomás és be kell állítani,számomra érthetetlen. Az elmúlt években nem sikerült kitapasztalni?
Érdekes 2018. július 24.a párjával járt itt
Július 19-21-én voltunk itt, először a szabadstrandon, péntek este a zárt élményfürdőben, szombaton újra a szabadban. A zárt rész annyiban volt jó, hogy hétvégén este is üzemelt. A belépőjegy kinn kedvezőbb, kár, hogy a legmelegebb hétvégeken is csak 7-ig van nyitva, ami azt jelenti, fél hétkor el kell hagyni a medencéket.
Időpazarlás 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Az országos kánikula sokadik napján egy szép szombat reggel érkeztünk Bükkszékre a strandra. 10 óra, 40 C. Beálltunk a sorba az izgatott gyerek sereggel, már napok óta tervezgették a csúszdázást, de a percek csak teltek a sor nem mozdult. Jött a hír: elfogyott a váltópénz, mosdóba ment a pénztáros (emberek vagyunk, ezen utóbbin túl is léptünk volna).
Átlagos 2016. május 25.gyerekekkel járt itt
Hétvégén elkirándultunk Bükkszékre a családdal. Olyan jókat hallottunk a Szalvusz vízről és a bükkszéki fürdőről. Hát nagyot csalódtam, azaz többet vártam. . . A bejárat, a beléptető rendszer minden olyan modern és európai szintű. Az öltöző rész nagyon hasonlít a debreceni aqvatikumra. De! ! !