V8 Vendéglő Cece
7013 Cece, Szabadság tér 22.

V8 Vendéglő Cece a térképen

V8 Vendéglő Cece értékelése:

1. helyezett az 1 cecei étterem közül
381. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

H-CS 10:00-22:00
P-Szo 10:00-23:00
V 10:00-22:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Tuborg

V8 Vendéglő Cece bemutatkozása

2003. november 28-án a 61-es és a 63-as főútvonalak kereszteződésénél Cece központjában nyitottuk meg a V8 Vendéglőt. A volt Kétdudás éttermet teljes külső és belső felújítással alakítottuk át a V8-as feelingre. Különös figyelmet fordítottunk a konyha berendezésének kialakítására, hogy megfeleljen a restaurant az európai normáknak, a HACCP rendszernek.
A vendéglő plusz érdekessége, hogy minden egyes dekorációja eredeti, Amerikából lett beszerezve, melyet saját kezűleg szereltem le különböző autóbontókból egy év alatt Miami-ben. A boxokat Cadillac, Chrysler, Lincoln, Pontiac üléseiből tettük még kényelmesebbé a hálás vendégek számára. A vendégtér kialakításában nagy szerepet kaptak a gondolataikban és fantáziájukban szabadjára engedett gyermekeink.
Egy szó mint száz, a vendéglő /diner/ úgy néz ki, mint egy amerikai autós múzeum, úgy, hogy aki benzinvérű, vagy szereti a V8-as nagy vasakat, annak ideális végállomás egy hétvégi kiránduláshoz. Bátran ajánljuk még iskolai és kiránduló csoportoknak a látogatást, hogy megfertőződjenek az amerikai V8-as autók szeretetével.

Fényképezőgépet érdemes hozni, sőt KÖTELEZŐ.

Az étlapunkat magyaros ételekből állítottuk össze, továbbá a hely jellege megkívánta, hogy pizza és hamburger, valamint Gelato Italiano ice cream is legyen a kínálatban.

V8 Vendéglő Cece képei

V8 Vendéglő Cece vélemények

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kategóriájában páratlan, hangulatos, igazi amerikai feelingben részesül aki ide be teszi a lábát! A kiszolgálás gyors és pontos. Az ételek változatosak és nagyon finomak, bőségesek.
Válasz az értékelésre - 2017. január 3.
Köszönjük a kiváló értékelést! Szeretettel várjuk legközelebb is!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit drága a hamburger,bár igaz az adagok hatalmasak és még finomak is. Gyakran benézünk 1-1 gyrostálra vagy hambira.
Válasz az értékelésre - 2016. július 26.
Köszönjük az értékelést!Továbbra is szeretettel és finom ételekkel várunk!

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, kedves fogadtatásban volt részünk, állatbarát étterem, ahol a kutyusunkat is barátságosan " kiszolgálták". Az ételek bőségesek,házias , jó izűek voltak. Sajnáljuk, hogy az ajánlott sajttortát már nem tudtuk megkóstolni, de ami késik , eljön. Visszatérünk! Csak ajánlani tudjuk mindenkinek, és érdemes megtekinteni az amerikai stílusra " épült " vendéglő berendezését!
Válasz az értékelésre - 2016. június 7.
Köszönjük értékelését, szeretettel várjuk vissza!
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 28. - 13 látogató hasznosnak vélte
Tudjátok miért próbáltam ki a cecei V8 vendéglőt az Ittjartam. hu ajánlására? Teljesen korrektul ki van töltve a vendéglő részéről az adatlap. A tulajdonos (V8 Ágnes) veszi a fáradságot és minden bejegyzésre válaszol. Magyarországon páratlan ez az amerikai feeling. Mindjárt a bejáratnál egy amerikai rendőrautó vigyázza az éttermet.
Válasz az értékelésre - 2016. május 5.
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK A DICSÉRŐ SZAVAKAT!
Továbbra is igyekszünk maximálisan megfelelni a Vendéglőnkbe látogató
kedves Vendégeinknek!
Érdemes többször ellátogatni hozzánk, mindig van új és új dekoráció, most
jelenleg a helyhez illő zeneszolgáltatás a legfontosabb cél!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy választék! Bőséges és finom kaja, különleges fagylaltok,különleges berendezésű helyiségben! Az árak is a földön járnak.Hamburger 3 féle méretben,saját készítésű bucival és husival.A gyros is isteni a házi készítésű pitával. Aki erre jár,mindenképpen térjen be a hangulata miatt is.Élmény marad és visszatérésre ösztönöz. Tapasztalatból mondom.
Válasz az értékelésre - 2015. december 15.
Köszönjük a kiváló értékelést!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szuper, hangulatos vendéglő, nagyon kedves kiszolgálással, és a legfinomabb hamburgerrel! (Minden más is nagyon finom) aki arra jár, mindenképp menjen be, gyors a kiszolgálás, és az áraik is nagyon barátiak.
Válasz az értékelésre - 2015. december 15.
Köszönjük a szép szavakat!

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
A legjobb Hamburger ,péntekenként isteni pizza nevetséges áron, friss rántott-sült ételek friss zöldségekkel, egyedi környezet amerikai autók üléseiből épített boxok, nagyon barátságos kiszolgálással... Ez a V8! Nekem a kedvenc helyem az országban!
Válasz az értékelésre - 2015. december 15.
Köszönjük a szép szavakat!

Legnépszerűbb csomagok Cecén és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 28.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.01.02.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.03.28. - 2021.03.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.03.29.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.18.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.09.30.

Szállodák Cece környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Cece
Residence Konferencia és Wellness Hotel Cece
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

V8 Vendéglő CeceX