Reni89

Reni89 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Csipegető  •  Madárétkű  •  Kritikus
Regisztráció2016.07.18
Utoljára itt2018.07.22

Kiváló 2016. július 18.barátokkal járt itt
Kicsit drága a hamburger,bár igaz az adagok hatalmasak és még finomak is. Gyakran benézünk 1-1 gyrostálra vagy hambira.
V8 Vendéglő válasza
Köszönjük az értékelést!Továbbra is szeretettel és finom ételekkel várunk!
2016. július 26., V8 Vendéglő, V8 Ágnes
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Nagy és finom adagok. A gyros isteni,a kiszolgálás is profi, kedvencem egy öreg bácsi, akit már nagyon megviseltek az évek,de olyan udvariassággal szolgált ki minket, hogy én még a koszos terítéket is összeszedtem volna helyette. Egyébként a turistát elbűvöli maga a környezet is, igazi Balatoni hangulat. :)
2016. július 18.a párjával járt itt
A köntösökre 2 napot vártunk,pedig 2 alkalommal is szóltunk érte. A szoba tisztítása nem volt az igazi,a porszívózás kimaradt. Az ételek különlegesek és finomak,de aki a hagyományos ételeket szereti,az éhes marad. A parkoló kicsi, a bár rész és a wellness tökéletes, na meg persze a szép környezet.
Felhasználó fényképei:
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda -