Update1 Cegléd

2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Update1 Cegléd vélemények

Gyenge 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Norbi terméknek adtam már 4 meg 5 pontot is, de ez nem az az eset lesz. Ahogy néztem a pultban szomorkodó péksüteményeket, s az árukat, azon gondolkodtam, hogy itt bizony eléggé túl van árazva minden. Végül, hogy ne távozzak üres kézzel, egy kis virslis akármit vettem. 450 forintot kértek el rá, egyébként kifejezetten vacak volt.
Update1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - BelsőUpdate1 Cegléd - Külső képUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - EgyébUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - BelsőUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - Étel/ital
2019. október 20.egyedül járt itt
Schobert Norbert egészséges hálózatának ceglédi egysége a főtéren, egy street food bisztró mellett található. Manapság már szemünk sem rebben attól, hogy hetekkel-hónapokkal Karácsony előtt már elkezdik árusítani a szaloncukrot, itt sincs ez másképp, még csak november közepére járt az idő, de már árusították a szaloncukrokat, ami természetesen szintén cukor- és lisztmentes, mint az Update1 többi terméke is.
Update1 Cegléd - Külső képUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - Étel/italUpdate1 Cegléd - Belső
Kiváló 2017. január 25.egyedül járt itt
A Norbi Update a Délibáb kávézó mellett működik Cegléd fő terén, a Szabadság téren. Ez egyszerre mini-bolt, ahol kapni a Norbi-termék széles választékát, beleérve a brut pezsgőt is, amit Izsákon készítenek, ára is ennek megfelelően kedvező. Kértem egy üdítőt, 800 ml 300 forint volt, drágának nem mondható, de jónak sem.