Átlagos 2026. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2026. június 27.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Felháborítónak tartom, amit itt tapasztaltunk! A családommal ettünk a 3. kajáldában, az úszómedencés oldalon, és óriási csalódás volt. A sült krumpliban és a gyrosban is találtunk egy szőrszálat vagy szempillaszerű szálat. Ez undorító és teljesen elfogadhatatlan, főleg egy olyan helyen, ahol ételeket készítenek. Jeleztük a problémát az ott dolgozó büfésnek, de ahelyett, hogy elnézést kért volna vagy kivizsgálta volna a dolgot, azt a választ kaptuk, hogy biztos nem ők tették bele. Ez a hozzáállás számunkra legalább annyira felháborító volt, mint maga a történtek. Sokkal korrektebb lett volna, ha felelősségteljesen kezelik a panaszt, ahelyett hogy rögtön elhárítják maguktól. Remélem, a jövőben nagyobb figyelmet fordítanak a higiéniára és a vendégek tiszteletteljes kezelésére.
Sziasztok. Egy 6 tagú család vagyunk. 2 felnőtt, 3 gyermek azaz diák, és egy nyugdíjas. Vettünk kombinált jegyet 5-ünknek, anyunak nem mert nyugdíjas 72 éves és ő nem csúzdázik, csak a gyogymedence érdekli. Amikor végeztünk leszwrettunk volna zuhanyozni és átöltözni. Anyukámnak azt a...
Idén augusztusban jártunk először a fürdőben, meglepődtünk, hogy mekkora a parkolója, és mennyi autó parkolt. A termálfürdős részre váltottunk jegyet, a termál medencét használtuk főleg, ahol napvitorlák biztosítottak árnyékot a tomboló melegben. Az öltöző kulturált, a parkja szépen ápolt, nyáron...