HakapesziM: A hagyományos vendéglátás értékei - Tenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta értékelése
1. helyezett az 1 csarnótai étterem közül

A hagyományos vendéglátás értékei

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Egy harkányi wellnessre érkeztünk, ez a csárda pedig épp útba esett, nosza térjünk be. Egy kisebb vadaspark, játszótér terül el az étterem mellett, kislányunk rögtön feltalálta magát. A játszótéren érdekes jelenet szemtanúi voltunk, volt ott egyebek mellett egy olyan kis rugós, mű - liba, amin hintázni szoktak a gyerekek. Ezúttal ezt nem volt tanácsos igénybe venni, amennyiben egy valódi, hús - vér - toll - csőr lúd - méghozzá egy igen harcias példány - őrizte azt, és fenyegető fújással és szárnycsattogtatással űzte el mindazokat, akik közelíteni merészeltek "szerelméhez", a hinta - lúdhoz. Joviális, meglett, felnőtt vendégek is nevetve menekültek a feldúlt szárnyas elől.
A belső tér, berendezés kifogástalan, a klasszikus csárda - érzet legjobbja, tisztes adagok, talpraesett és előzékeny pincérek. Húsimádó tálat ettünk, rajta kiváló savanyúság válogatás, míg kislányunk egy irdatlan adag túrógombóccal vívott egyoldalú küzdelmet. Egy apró részlet: az aperitifként rendelt szilvóriumot úgy szervírozzák, hogy egy fogpiszkálóra tűzött szem aszalt szilvát helyeznek a kupica tetejére.
Az árak egy árnyalatnyival magasabbak az átlagosnál, ám az ember elégedetten lép ki végül a vendéglátóipari egység ajtaján.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni HakapesziM felhasználót?    Igen

7811 Csarnóta
Kültelek hrsz. 011

2019. augusztus 28.
Siklósról hazafelé tértünk be egy késői ebédre a gyerekekkel. Anno még a születésük előtt jártunk itt utoljára. Szinte "semmi" sem változott ugyanaz a kedvesség, profizmus, minőség és persze a frissen sütött kukoricás kenyér, amiből a biztonság kedvéért hoztunk is haza párat. A gyerekek nagyon...

2019. július 10.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Kedves személyzet , kitűnő ételek és italok , kedves segítőkész személyzet!!

2019. április 29.
Pécsről mentünk siklósra és örültünk hogy pont arra van a csárda.....rég akartunk itt enni de tőlünk elég messze van kb 270km...de vegyesek az érzelmeim mert a csárda tényleg jó hangulatos igazán magyaros stb ..a kiszolgálás nem mindenki de egyeseknél kritikán aluli a zene kb 5 szám ment végig...