Csodás nap volt!

Henryx Western City CsászárHenryx Western City Császár a térképen

Kihagyhatatlan 2023. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 29.
Aki szereti a vadnyugati stílust és hangulatot, az jó helyen jár! Az idei nyár egyik legcsodásabb napja volt az amit itt töltöttünk.
Érdekes volt látni a rengeteg autót, de besétálva olyan hangulat fogadott, mintha egy szellemfaluban járnánk: sehol senki, egy lélek se. Már vártam mikor bukfencezik át egy ördögszekér előttünk. De ha itt ez a sok autó, hol vannak az emberek???
Lövések hangja hallatszott a távolból, pár perccel később pedig befutott a vonat, ami tömve volt vidám emberekkel. :)
A következő járatra gyorsan megvettük a jegyet, és abszolút megérte! Nagyon humoros, de számomra igényes humort és előadást kaptunk cserébe. A néző részévé vált egy vadnyugati jelenetnek. Később ettünk egy szuper ízletes ebédet a szintén autentikus étteremben, ami hatalmas adag volt és nagyon finom. Délután megnéztük a nagysikerű (ingyenes) western showt is, ahol mindenki remekül szórakozott, maradandó élmény volt az egész előadás.
Egy egész napot el lehet itt tölteni, pláne ha gyerekekkel érkezik az ember. De kicsitől az idősig mindenkinek ajánlom ezt a helyet, mert a hangulat mindenkit magával ragad!
Jó volt látni a sok kis cowboy kalapos kisgyereket, ahogy vidáman fedezik fel a látnivalókat.
A belépés, parkolás, a western show mind ingyenesek. A vonat, a különböző játékok (pl. rulett) azok fizetősek, de ha valaki egy fillért nem szeretne költeni, akkor is ki tud kapcsolódni. Viszont érdemes mindent kipróbálni- mert megéri. Nincsenek elszállt árak.
Alig várom, hogy jövőre újra ellátogassunk ide!
Henryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Egyéb

Henryx Western City további értékelései

2023.09.10egyedül
Nos, én ma megnéztem... elképzelni sem tudom, miért lelkesedtek, akik lelkesedtek ezért. Voltam a tordasi westernfaluban is, az sem a szórakoztatás magasiskolája, de ez a bepusztult, begazosodott, kopott, korhadt semmi, ami itt van Császáron, ez messze alulmúlja amazt. Ennek ellenére egy...
2023.08.23a párjával
Eddig nem hallottam erről a helyről,pedig kihagyhatatlan. Igazi vadnyugatot árasztó hely. Mindenkinek látnia kell.
2021.09.11a párjával
Hihetetlen élmény ezen a helyen lenni. Az ember úgy érzi, hogy Amerikában van. Nagyon nagyon szuperül meg lett csinálva a helyszín. Fergeteges a hangulata!
Öreg Prés Butikhotel Mór - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel