Henryx Western City Császár

Henryx Western City Császár
Henryx Western City CsászárHenryx Western City Császár
Henryx Western City CsászárHenryx Western City Császár

Henryx Western City Császár bemutatkozása

"Üdv, a nevem Henryx, a helyi sheriff vagyok. Azzal a céllal hoztam létre ezt a Magyarországon egyedülálló western várost, hogy megismertessem e letűnt történelmi korszakot mindazokkal, akiket felém sodor a vadnyugati szél."

Öreg Prés Butikhotel Mór - Napi ár reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Henryx Western City Császár vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Aki szereti a vadnyugati stílust és hangulatot, az jó helyen jár! Az idei nyár egyik legcsodásabb napja volt az amit itt töltöttünk. Érdekes volt látni a rengeteg autót, de besétálva olyan hangulat fogadott, mintha egy szellemfaluban járnánk: sehol senki, egy lélek se. Már vártam mikor bukfencezik át egy ördögszekér előttünk.
2055
Kihagyható 2023. szeptember 10.egyedül járt itt
Nos, én ma megnéztem. . . elképzelni sem tudom, miért lelkesedtek, akik lelkesedtek ezért. Voltam a tordasi westernfaluban is, az sem a szórakoztatás magasiskolája, de ez a bepusztult, begazosodott, kopott, korhadt semmi, ami itt van Császáron, ez messze alulmúlja amazt.
Henryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - BelsőHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - Külső képHenryx Western City Császár - Külső kép
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 23.a párjával járt itt
Eddig nem hallottam erről a helyről,pedig kihagyhatatlan. Igazi vadnyugatot árasztó hely. Mindenkinek látnia kell.
Henryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - EgyébHenryx Western City Császár - Egyéb
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Hihetetlen élmény ezen a helyen lenni.
Az ember úgy érzi, hogy Amerikában van. Nagyon nagyon szuperül meg lett csinálva a helyszín. Fergeteges a hangulata!
Kihagyhatatlan 2019. január 10.a párjával járt itt
Nyáron látogattunk el Császárra, mert már sokszor hallottunk a western faluról. Már az meglepő, hogy nincsen belépő. . mégis minden annyira jópofa, hangulatos. Felszálltunk egy régi vonatra, telis teli régi ereklyékkel, képekkel. . nosztalgia vonat! :) Szuper! ! Tényleg, mintha visszamentünk volna az időben.
Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár - Henryx Western City Császár -
Kihagyhatatlan 2017. június 8.családjával járt itt
Egy kis látogatás a vadnyugaton. Az idén húsvétkor voltunk a családdal.
Mintha visszamentünk volna az időben a vadnyugatra. eredeti minden. Nem véletlen itt sok klippet, filmet forgatnak. Ott is ebédeltünk. A kiszolgálás fantasztikus. A babgulyás nagyon finom volt. Még egy lövést is leadhattam. Érdemes megnézni. Ezt nem lehet kihagyni.