Csáki: Pihenés felsőfokon - Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Pihenés felsőfokon

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést. Megközelítési lehetőség tömegközlekedési eszközzel ragyogó.

Szeretnéd követni Csáki felhasználót?    Igen

6239 Császártöltés
Keceli út 91.

2018. szeptember 5.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.Nagyon...

2018. augusztus 23.
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből. Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott...

2018. augusztus 22.
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.

Pincelakat Borház & Szálloda, Császártöltés kiemelt csomagajánlatai
 - Páratlan ajánlat pároknak (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-20 - 2019-02-28
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2019-01-17 - 2020-01-18
 - Téli pincelakat ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-20 - 2019-02-28