Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
6239 Császártöltés, Keceli út 91.

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés a térképen

Szállások Császártöltés városában
Wellness csomagok Császártöltés városában

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Ebben az évben egy kis kutyával gyarapodott a családunk. Mivel nem volt kire bízni, olyan szállást kerestünk, ahová magunkkal tudtuk vinni. Ezt a
helyet találtuk. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szoba szép tiszta volt. A kutyust kis meglepivel várták. A reggeli és a vacsora finom és bőséges. Az udvar, ahol a kutyus nyugodtan játszhatott és futkoshatott rendezett és tiszta.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Érkezésünkkor már a szálloda külső, impozáns megjelenése megalapozta elvárásainkat. A recepción a személyzet szívélyessége és segítőkészsége ezt még fokozta. A parkoló megközelíthetősége és kialakítása minden igényt kielégítő. A szobák és a közösségi terek tisztasága kimagasló. Az étkezés osztályon felüli, a kínálat és a kulináris élmény feledhetetlen.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Üdvözlet mindenkinek aki olvassa ezt a kis értékelést, ezen a a helye már harmadszor vagyunk. Legelöször mikor megtaláltam nagyon megtetszett hogy kisállatot is lehet hozni, a másik mikor ide jöttünk olyan volt a fogadtatás mintha már évek óta ismernénk egymást, kedvesek, szolgálatkészek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A családommal szerettem volna egy hétvégére elutazni és a férjem születésnapját megünnepelni. Erről a helységről még nem hallottam, így a leírás alapján nagy várakozással indultunk neki utunknak. Hát nem csalódtunk! Kétlégterű kényelmes szobát kaptunk, tisztaság mindenütt, a személyzet messzemenően készséges és segítőkész - még a férjem tortáját is megoldották -, az étel pedig nagyon ízletes és bőséges volt, egyszóval klassz hely!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK! ! ! :)
A kislányom születésnapi meglepetése volt, hogy elmentünk egy hétvégére. Vittem számgyertyát, megkértem a pincért, hogy a vacsoránál legyen szíves beletenni a desszertbe. Olyan desszertet kapott a kislányom, mintha torta lett volna és még szülinapi zene is szolt mellé.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amit a hirdetésben olvastunk azt tökéletesen megkaptuk. Személyzet kedves, segítőkész, ételek bőségesek, a település lakói szeretik a vendégeket.
Igazi "nyugalom szigete", és a borok is finomak:)

Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással.
Érvényes: 2020.12.22-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2 nap/1 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával
Érvényes: 2020.01.01-ig
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Császártöltés környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Duna Wellness Hotel Baja
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szilveszter Kalocsán (min. 2 éj)
Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 2 éj)

CsászártöltésX