Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
6239 Császártöltés, Keceli út 91.

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés a térképen

Szállások Császártöltés városában
Wellness csomagok Császártöltés városában

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Október elején jártunk itt egy barát-házaspárral. Tetszett az épület, a fogadtatás, az "ügyintézés" gyorsasága, rugalmassága. Üdvözlőitallal köszöntöttek bennünket, a melegben jól esett a limonádé. Tiszta, kényelmes szoba, a hűtőbe bekészített meglepetés pezsgővel. Külön kiemelném a másnapi borvacsorát, amit kellő "felvezetéssel" tálaltak, hozzáértőn kommentálva.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Ebben az évben egy kis kutyával gyarapodott a családunk. Mivel nem volt kire bízni, olyan szállást kerestünk, ahová magunkkal tudtuk vinni. Ezt a
helyet találtuk. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szoba szép tiszta volt. A kutyust kis meglepivel várták. A reggeli és a vacsora finom és bőséges. Az udvar, ahol a kutyus nyugodtan játszhatott és futkoshatott rendezett és tiszta.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Érkezésünkkor már a szálloda külső, impozáns megjelenése megalapozta elvárásainkat. A recepción a személyzet szívélyessége és segítőkészsége ezt még fokozta. A parkoló megközelíthetősége és kialakítása minden igényt kielégítő. A szobák és a közösségi terek tisztasága kimagasló. Az étkezés osztályon felüli, a kínálat és a kulináris élmény feledhetetlen.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Üdvözlet mindenkinek aki olvassa ezt a kis értékelést, ezen a a helye már harmadszor vagyunk. Legelöször mikor megtaláltam nagyon megtetszett hogy kisállatot is lehet hozni, a másik mikor ide jöttünk olyan volt a fogadtatás mintha már évek óta ismernénk egymást, kedvesek, szolgálatkészek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A családommal szerettem volna egy hétvégére elutazni és a férjem születésnapját megünnepelni. Erről a helységről még nem hallottam, így a leírás alapján nagy várakozással indultunk neki utunknak. Hát nem csalódtunk! Kétlégterű kényelmes szobát kaptunk, tisztaság mindenütt, a személyzet messzemenően készséges és segítőkész - még a férjem tortáját is megoldották -, az étel pedig nagyon ízletes és bőséges volt, egyszóval klassz hely!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK! ! ! :)
A kislányom születésnapi meglepetése volt, hogy elmentünk egy hétvégére. Vittem számgyertyát, megkértem a pincért, hogy a vacsoránál legyen szíves beletenni a desszertbe. Olyan desszertet kapott a kislányom, mintha torta lett volna és még szülinapi zene is szolt mellé.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.477 - 17.048,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.10.30.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.01. - 2021.10.30.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 17.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyerekeknek meglepetéssel, belépőjeggyel a Porcelánfestő Manufaktúrába vagy a Gyógyfürdőbe és Uszodába, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Császártöltés környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Knáb Panzió Nemesnádudvar
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Családi napok Kalocsán (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)

CsászártöltésX