Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
6239 Császártöltés, Keceli út 91.

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés a térképen

Szállások Császártöltés városában
Wellness csomagok Császártöltés városában

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Amit a hirdetésben olvastunk azt tökéletesen megkaptuk. Személyzet kedves, segítőkész, ételek bőségesek, a település lakói szeretik a vendégeket.
Igazi "nyugalom szigete", és a borok is finomak:)
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Személyzettel ellátással és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is. Sajnálom, hogy nem hosszabb időre mentünk, mert nagyon gyorsan és kellemesen telt el az 5 nap.
Köszönünk szépen mindent.
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Kitűnő hely , kiváló segítőkész kiszolgálás...Remek ételek.
Wellness is klassz volt. Kevesen voltak , ez is szimpatikus volt.Minden gyalogtávolságon belül. Mindenki a kedvünkben próbált járni. Biztos , hogy jövünk máskor is ide.(A minibárba mondjuk én nem raknék egy 6 éves fehér bort , de ez csak az én véleményem:)
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Sztaraszta Attila!

Köszönjük az elismerő értékelést. A teljes személyzet nevében köszönjük.
Sajnáljuk, hogy azt a bizonyos 2012 tölgyfahordós Chardonnay-t nem kóstolták meg, mert egy nagyon különleges ízvilágú, palackálló fehér bort hagytak ki.
Flaisz Attila (Pincelakat Borház & Szálloda)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Egy csodás páros hétvégét töltöttünk a férjemmel Császártöltésen. A szálloda teljesen megfelelt az elvárásainknak, mind tisztaságban, mind felszereltségben. Az étel isteni volt, de a fő meglepetés a nagyon finom borok voltak, amelyeket egy gyertyafényes négy fogásos romantikus vacsora mellett kóstolhattunk meg. A személyzet rendkívül segítőkész, és kedves volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
A szálláshely nagyon igényes,jó elhelyezkedésű,tiszta.A személyzet nagyon kedves,készséges,figyelmesek és kedvesek.Az ételek nagyon finomak,kiadósak az adagok.Szivesen visszamennék máskor is ha lehetőségem lesz rá.Barátaimnak is ajánlani fogom.Köszönöm.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
A szállás minden szempontból kitűnő, kedves személyzet, tisztaság, jó étkek, jó elhelyezkedés, közvetlen a pincesoron, és ami nekünk fő szempont volt, a közeli tanösvény is szép élményeket nyújt. Kb. 4 órás kényelmes sétával oda-vissza bejárható a szállodától ez a különleges természeti képződmény, s bár az igazi természetébredés még kicsit várat magára, így is élvezetes a madár és béka koncert.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 12.185,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.15. - 2020.01.18.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.01.18-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
3 nap/2 éjszaka 9.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Érvényes: 2020.01.18-ig
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Kalocsai Porcelánfestő Manufaktúra belépővel és idegenvezetéssel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Császártöltés környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska
A Nagybaracskán található Ponty Poronty Vendégház ideális kikapcsolódást nyújt mind a...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

CsászártöltésX