Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
6239 Császártöltés, Keceli út 91.

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés a térképen

Szállások Császártöltés városában
Wellness csomagok Császártöltés városában

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A családommal szerettem volna egy hétvégére elutazni és a férjem születésnapját megünnepelni. Erről a helységről még nem hallottam, így a leírás alapján nagy várakozással indultunk neki utunknak. Hát nem csalódtunk! Kétlégterű kényelmes szobát kaptunk, tisztaság mindenütt, a személyzet messzemenően készséges és segítőkész - még a férjem tortáját is megoldották -, az étel pedig nagyon ízletes és bőséges volt, egyszóval klassz hely!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK! ! ! :)
A kislányom születésnapi meglepetése volt, hogy elmentünk egy hétvégére. Vittem számgyertyát, megkértem a pincért, hogy a vacsoránál legyen szíves beletenni a desszertbe. Olyan desszertet kapott a kislányom, mintha torta lett volna és még szülinapi zene is szolt mellé.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, maga a nyugalom és a béke szigete A szállás nagyon szép, kényelmes és tiszta volt. Az ételek fantasztikusak voltak, köszönet a szakácsnak A szálloda személyzete pedig nagyon kedves és segítőkész volt, amiért szinten nagyon hálásak vagyunk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves a személyzet szép tiszta környezet, szép-tágas szoba, reggelis ellátással voltunk maximálisan elégedettek voltunk az ételekkel jóllakottan távoztunk az étteremből.
Egy negatívumot tudok említeni sajnos a welleness részlegen a jacuzzi egyáltalán nem működött abban a két napban amíg ott tartózkodtunk - bánatunkra.
B. Beáta

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztük magunkat. Negatívumként két dolgot írnék. a jakuzzi nem működött, és nem is próbálták megjavítani.a másik észrevétel, a svédasztalos vacsorához kevésnek találtam a desszert választékot. De az ételek jó ízűek voltak, és a reggeli is kiváló.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amit a hirdetésben olvastunk azt tökéletesen megkaptuk. Személyzet kedves, segítőkész, ételek bőségesek, a település lakói szeretik a vendégeket.
Igazi "nyugalom szigete", és a borok is finomak:)
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Személyzettel ellátással és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is. Sajnálom, hogy nem hosszabb időre mentünk, mert nagyon gyorsan és kellemesen telt el az 5 nap.
Köszönünk szépen mindent.
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Kitűnő hely , kiváló segítőkész kiszolgálás...Remek ételek.
Wellness is klassz volt. Kevesen voltak , ez is szimpatikus volt.Minden gyalogtávolságon belül. Mindenki a kedvünkben próbált járni. Biztos , hogy jövünk máskor is ide.(A minibárba mondjuk én nem raknék egy 6 éves fehér bort , de ez csak az én véleményem:)
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Sztaraszta Attila!

Köszönjük az elismerő értékelést. A teljes személyzet nevében köszönjük.
Sajnáljuk, hogy azt a bizonyos 2012 tölgyfahordós Chardonnay-t nem kóstolták meg, mert egy nagyon különleges ízvilágú, palackálló fehér bort hagytak ki.
Flaisz Attila (Pincelakat Borház & Szálloda)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy csodás páros hétvégét töltöttünk a férjemmel Császártöltésen. A szálloda teljesen megfelelt az elvárásainknak, mind tisztaságban, mind felszereltségben. Az étel isteni volt, de a fő meglepetés a nagyon finom borok voltak, amelyeket egy gyertyafényes négy fogásos romantikus vacsora mellett kóstolhattunk meg. A személyzet rendkívül segítőkész, és kedves volt.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.705 - 11.164,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, borbekészítéssel, kenuzással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a kutyának, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
2019.08.16. - 2019.08.19.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Császártöltés környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Knáb Panzió Nemesnádudvar
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Páros romantika (min. 2 éj)

CsászártöltésX