Kiss István Afri: Első kutyás nyaralásunk - Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Első kutyás nyaralásunk

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Ebben az évben egy kis kutyával gyarapodott a családunk. Mivel nem volt kire bízni, olyan szállást kerestünk, ahová magunkkal tudtuk vinni.Ezt a
helyet találtuk. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szoba szép tiszta volt. A kutyust kis meglepivel várták. A reggeli és a vacsora finom és bőséges.Az udvar, ahol a kutyus nyugodtan játszhatott és futkoshatott rendezett és tiszta.A környék csendes,este nagy sétákat tettünk.Összességeben nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Köszönjük szépen!

Szeretnéd követni Kiss István Afri felhasználót?    Igen

6239 Császártöltés
Keceli út 91.

2019. július 15.
Érkezésünkkor már a szálloda külső, impozáns megjelenése megalapozta elvárásainkat. A recepción a személyzet szívélyessége és segítőkészsége ezt még fokozta. A parkoló megközelíthetősége és kialakítása minden igényt kielégítő. A szobák és a közösségi terek tisztasága kimagasló. Az étkezés...

2019. július 11.
Üdvözlet mindenkinek aki olvassa ezt a kis értékelést, ezen a a helye már harmadszor vagyunk. Legelöször mikor megtaláltam nagyon megtetszett hogy kisállatot is lehet hozni, a másik mikor ide jöttünk olyan volt a fogadtatás mintha már évek óta ismernénk egymást, kedvesek, szolgálatkészek....

2019. március 26.
A családommal szerettem volna egy hétvégére elutazni és a férjem születésnapját megünnepelni. Erről a helységről még nem hallottam, így a leírás alapján nagy várakozással indultunk neki utunknak. Hát nem csalódtunk! Kétlégterű kényelmes szobát kaptunk, tisztaság mindenütt, a személyzet...

Pincelakat Borház & Szálloda, Császártöltés kiemelt csomagajánlatai
 - Kutyabarát ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a kutyának, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-20 - 2019-12-21
 - Páratlan ajánlat pároknak (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-21
 - Vidéki vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és kerékpárhasználattal, parkolással
Érvényes: 2019-06-24 - 2019-09-30