Cserke Csárda Cserkeszőlő

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Cserke Csárda Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2022. június 5.a párjával járt itt
Igazi retro hely, remek kiszolgálással, és az ottani emberek jó hangulatával. Az épület régi stílusú, de ez egyátalán nem ront az összképen. A pékáruk, amik minden reggel frissen érkeznek egyedülállóak, nagyon finomak. Viszont ha le szeretnél csapni egy-két finomságra, akkor vagy nagyon korán mész, vagy leadod a rendelésed, mert gyorsan elkapkodják.
Szörnyű 2022. június 2.barátokkal járt itt
A külöleges helyi kenyeret, a Bodagot keresve irányítottak ebbe a kocsmába. Az épületet meglátva elszörnyedtünk, hogy itt élelmiszert árulnak. Sajnos ezt a kuriozumot csak rendelésre lehet kapni, de a felszolgáló hölgy nagyon kedves volt, megpróbált soronkivül szerezni, de nem sikerült.
Cserke Csárda Cserkeszőlő - Egyéb
2082
Szörnyű 2019. szeptember 30.barátokkal járt itt
Ma Cserkeszőlő felé tartván egy kisebb autókonvojjal, idegenek lévén a környéken, valamelyik társunk beütötte a keresőjébe a kérdést, és név alapján, ráérzésre, kiválasztotta nekünk a Cserke Csárda helyet, hogy talán ott ebédelhetnénk. . el is értük a színhelyet, de beleborzongtunk a látványba is, de azért megálltunk és én hősiesen beszaladtam, hogy felmérjem a helyet.