Nyugalom szigete

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő a térképen

2016. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 18.
Párommalmár többször jártunk a Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotelben, Cserkeszőlőn ! Voltunka hotel épületben,és legutóbb a Finn típusú faházban szálltunk meg !Nekünk nagyon tetszett ! Kényelmes,nagyszerűen berendezett,minden igényt kielégítő volt számunkra !Két hálószoba,4 főnek kényelmes szállást nyújt,de még 6 főnek is mgfelelő lehet !
Ha valamiben hiányt szenvedtünk,a személyzet teljes mértékig teljesítette kérésünket !
A wellness részleg ,tágas,sokk élményelemmel ellátott medence ! Szerintem mindenki talál magának jó szórakozást ! Aki itt nem érzi jól magát,az más szállodában sem !Élvezhetjük még a szaunák világát !Szauna után ,merülhetünk hidegvizes merülőmedencében !Bár ennek a tisztaságával legutóbb nem voltam elégedett !A pihenést megfűszerezhetjük egy kis masszázszsal,a högyeknek ,manikűr,pedikűr meg minden más ! A kerben megfelelő nagyságú úszómedence,amit még nem tudtunk kipróbálni,mivel mindíg télen jártunk itt !De található még egy gyógy- forróvizes jakuzzi is 10 fő részére ! Ezt nagyon élveztem ! Ültem már benne este 8 után ,hóesésben !Szenzációs !Az élményelemeket óránként kapcsolja egy automata,de a személyzet kéeésre külön is bekapcsolja !Mind ezt reggel 9-től 21 óráig lehet élvezni ! Az étterem számunkra minden igényünket kielégítette !Úgy a reggeli mint a vacsora ,változatos !A választék bőséges !Bár a vcsora egyes fogásai legutóbb,nem voltak ízletesek számunkra !De lehet,hogy másoknak így felet meg !
Összességében 97%-ban meg voltm elégedve a Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotellel ! Mindenképpen ajánlom mindenkinek ! Bár a környéken nem sok látnivaló van ,de a pihenésre vágyóknak tökéletesen megfelelő ez a hotel !
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel további értékelései

2022.06.02barátokkal
Remek akciós ajánlata volt a hotelnek, ezért igénybe vettük. Nem bántuk meg, mert kifogástalan volt minden. A recepción csomagmegörző is volt. A szálloda wellnesse tágas és kint is üzemelt melegvízű medence. 4 féle szaunnájuk is van. Az ételek bőségesek és finomak. A szobák tágasak.A...
2022.03.26a párjával
Ajánlom mindenkinek! Tiszta szoba, finom ételek. Kedves személyzet. 3 csodás napot töltöttünk itt. Csodás volt minden.
2021.09.12a párjával
Ajándék kuponnal mentünk szeptember elején. A szállodát már látásból ismertük, a környék is ismerős volt számunkra. Nekem kicsit egyszerű, átlagos volt az ellátás, a wellnes rész is. Számomra nem igazán jelentett 4 csillagos szállodát. A wellnesben nagyon hideg volt a viz és a levegő is, sajnos...
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Igazi pihenés Cserkeszőlőn