Bíró Z

Bíró Z adatlapja

Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2024.01.08

Átlagos 2023. augusztus 24.barátokkal járt itt
Idős Barátainkal voltunk a Szindbád Hotelben 2023. 07. 20-23 ig 3 éjszakát ! A recepciós rögtön jelezte,hogy külön épületben van csak szoba ! Mindkettőnknek 2. emelet ,majd útbaigazított hol találjuk ! Idős barátainknak sem ajánlották,hogy segítenek a csomag felvitelében ,mivel lift az nincs !
2016. május 18.a párjával járt itt
Párommalmár többször jártunk a Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotelben, Cserkeszőlőn ! Voltunka hotel épületben,és legutóbb a Finn típusú faházban szálltunk meg ! Nekünk nagyon tetszett ! Kényelmes,nagyszerűen berendezett,minden igényt kielégítő volt számunkra ! Két hálószoba,4 főnek kényelmes szállást nyújt,de még 6 főnek is mgfelelő lehet !
Felhasználó fényképei:
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő -
Kiváló 2022. január 29.a párjával járt itt
Néhány éve már jártunk itt ! Akkor gyerekeinkel ,most párommal kettesben ! A szállás tökéletes ! Az étkezés minden igényt kielégítő finom frissen készített ételek /reggel,délben,este / ! Nagyon fínom házi pálinkával kínált meg minket a gazdasszony többször is , és mivel visszatérő vendégek vagyunk ,kaptam hazára is egy üveggel a nedűből !
Felhasználó fényképei:
Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér - Koronaőr Vendégház Füzér -