kition: Tágas lakosztály hatalmas terasszal - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Tágas lakosztály hatalmas terasszal

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szeptember közepén töltöttünk itt négy csodás napot. A két penthouse lakosztály egyikét foglaltuk, a lakosztály 72 nm, a terasz U alakban öleli körben a lakosztályt, és több mint 150 nm, a 3. emeleti teraszról pompás panoráma nyílik. A személyzet kedves segítőkész, a szállás jól ötvözi a hotel és az apartman ház előnyeit. A többi apartman is elég nagy, a közösségi helyek hiányoznak, a recepció is egész pici. A félpanziót a szemben levő étteremben lehetett igénybe venni, a szobaár tartalmazta a fürdő belépőt is. A reggeli a szokásos magyar svédasztalos reggeli rántottával, felvágottakkal, a tea és péksütemény választék viszonylag szegényes. A főétkezés rugalmas, 12-19 óráig bármikor igénybe vehető , félpanziós étlapról lehetett két fogást és salátát választani, a 3. fogás, a desszert palacsinta volt. Takarítás ottlétünk alatt nem volt, a szemetet mi vittük le saját szemeteszsákká avanzsált nylon zacskóba és dobtuk egy utcai szemetesbe. Az apróbb hiányosságokért a lakosztály kényelme kárpótolt, mely kiváló ár-érték aránnyal párosult.

Tisztaság: Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
5465 Cserkeszôlô
Fürdő utca 30.

2020. szeptember 24.
Idén harmadik alkalommal jártam a szálláshelyen, de ha még nem jártam volna itt, biztos,hogy visszafordulok a recepció láttán. Egy szétvert helyiség, kempingasztalnál ülő recepciósokkal. Ahhoz képest, hogy a koronavírus járvány miatt hónapokig zárva volt az épület, vajon miért nem akkor készült...

2020. február 21.
nincs kávéfőző, és kávéscsésze sem. Nagyon kényelmes, tiszta apartmanok. Nagy kár hogy nincs közvetlen kapcsolata a fürdővel. Mindenkinek ajánlom több napa is.

2020. február 18.
Nagyon szép,kényelmes apartman ,a személyzet rendkívül segítőkész,és udvarias. Az étterem a szállóval szemben van,ahol többféle menűből lehet választani .A gyógyfürdő bejárata alig pár lépésre van.

Solaris Apartman & Resort, Cserkeszőlő kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi feltöltődés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
Érvényes: 2021-01-26 - 2021-05-31
 - Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-19 - 2022-04-19
 - Napi ár 3 főre
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 9.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-19 - 2022-04-19