Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő
Relaxo Apartmanház CserkeszőlőRelaxo Apartmanház Cserkeszőlő

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő bemutatkozása

A Relaxo apartmanház 2013 tavaszán nyitotta meg kapuit a cserkeszőlői gyógy- és strandfürdő közvetlen közelében ( az új fürdő bejárattól 50 m-re). A csendes, nyugodt nyaraló övezetben fekvő házban kényelmes, családias hangulatú apartmanok kerültek kialakításra.

5Szolgáltatás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Relaxo Apartmanház Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Párommal januárban voltunk ott. Az apartmanház csendes környékén van, közel a fürdőhöz. A szobánk szép és tiszta, ici-pici de jól felszerelt konyhával. A reggeli bőséges volt, a vacsora pedig, ami egy közeli étteremben volt, rengeteg és finom. Az épületben szauna is van.
Kiváló 2013. december 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztem magam. A szállás kifogástalan , tiszta , mindennel felszerelve . A kiszolgálásról is csak felsőfokon tudok beszélni. Családosoknak kisgyermekeseknek is ajánlom. Infra és finn szauna illóolajokkal, fürdőköpeny bőséges svédasztalos reggeli , ebéd vagy vacsora étteremben és akkora adag hogy nehezen bírkóztam meg vele.
2015. március 15.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet. Szép tiszta, rendezett. Nagyon jó a fürdő hátsó bejáratához való közelsége. A reggeli finom és megfelelő mennyiségű, talán lehetne egy kicsit választékosabb. Az apartman jól felszerelt, kényelmes. Említésre méltó negatívumot nem találtunk. Összességében jó szívvel ajánlható mindenkinek.
Szörnyű 2015. augusztus 22. járt itt
Nem volt rendessen kitakarítva (mikro mögött,és a pult),a zuhanyzás/fürdés után a víz lassan folyt le a kádban (kipucoltam a lefolyót,és jó lett). Éjjel a személyzetis kisasszony leánybucsúját az apartman területén "ünnepelte" amely nem igazán volt vendégbarát,és a pihenésünket valamelyik másik kategóriába sodorta!